Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Глави церков просять звільнити Тимошенко

Глави церков просять звільнити Тимошенко (документ)
Фото: УНІАН
У БЮТ вважають, що священники кинули Президенту рятівне коло, щоб той міг зберегти імідж країни.

Предстоятелі українських церков звернулися до Президента Віктора Януковича з вимогою звільнити незаконно ув'язненого лідера опозиції,  екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"Звернення підписали представники християнських конфесій, які входять до Всеукраїнської ради церков. Це авторитетні люди, що мають визнання і  за якими стоять мільйони людей", - сказав голова комітету ВР з питань культури і духовності Володимир Яворівський.

  • Яворівський зазначив, що "священнослужителі кидають Президенту рятівне коло,  щоб той міг зберегти імідж  країни,  звільнивши Тимошенко із в'язниці".

письмо предстоятелей ЯнуковичуДжерело: byut.com.uaЛист до Януковича підписали Філарет,  Патріарх Київський і всієї Руси-України, Предстоятель УПЦ КП, Святослав, Верховний Архієпископ Києво-Галицький,  глава УКГЦ, Марціян Трофим'як, керуючий справами РКЦ в Україні, В'ячеслав Нестерук, Союз Церков  ЄХБ, Михайло Паночко, ст. єпископ Церкви ХВЄ України, Леонід Падун,  ст. єпископ УХЄЦ, Мефодій,  митрополит Київський і всієї України,  предстоятель УАПЦ.


100%, 4 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
6

Коментарі

Гість: Чапа

112.04.12, 10:17

Язичник не живе за законом і Господні заповіді не виконує.
Звернення глав просто ще раз продемонструє це людям .
До того ж все що пов'язане з Україною (історія, культура, слово, Церква, ) янучари патологічно ненавидять і зневажають.

    212.04.12, 10:46Відповідь на 1 від Гість: Чапа

    100%

      Гість: Чапа

      312.04.12, 11:16Відповідь на 2 від Strannik777

      Дякую, друже. І ще написано про нечестивців у 57-му псалмі :
      "..Чи ж то справді ви, можні, говорите правду, чи людських синів слушно судите?
      Отже, у серці ви чините кривди, дорогу насильства рук ваших торуєте ви на землі.
      Від лоня ще матернього вже віддалені несправедливі, з утроби ще матерньої заблудилися неправдомовці,
      їхня отрута така, як отрута зміїна, як отрута глухої гадюки, що ухо своє затуляє,
      що не слухає голосу заклиначів..."

        412.04.12, 19:25Відповідь на 3 від Гість: Чапа


        «Ідіть від Мене, прокляті, у вічний вогонь, що дия­волові та його посланцям приготований. Бо Я голодував був - і не нагодували Мене, прагнув — і ви не напоїли Мене, мандрівником Я був — і не прийняли ви Мене, був нагий — і не зодягли ви Мене, слабий і у в'язниці — і Мене не відві­дали ви» (Мф. 25, 41-43).
        «Уважайте ж на себе, щоб ваші серця не обтяжувалися ненажерством, та п'янством, і життєвими клопотами, і щоб день той на вас не прийшов несподівано» (Лк. 21, 34).

          513.01.14, 22:00

          греко-католицька, а не катольицько-греко