хочу сюди!
 

Юлия

45 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 36-45 років

Украинская мафия прослушивает всех украинцев

11

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

118.03.12, 08:07

Всегда об этом всем твержу

    218.03.12, 08:20

    ...мєнти страх потєрялі??? а Кідаловпідрахуй НЕ ЗНАЄ звідки? Може через них і потєлялі бо і вони страх потєрялі і забили на народ та на закони? От тепер і пожинають те, що посіяли.Ще не те буде...буде повне свавілля в країні, хто, що хоче те і буде робити!Ще трішки залишилось, після виборів почнеться.
    Простому українцю нема чого боятися, хіба що владу матюкає на чому світ стоїть , а злодіям, пардон, політикам - нехай більше мовчать тоді ціліші будуть.

      318.03.12, 08:48

      Ещё один аргумент,чтобы жить честно!

        анонім

        418.03.12, 08:56

        Мені нема чого боятися. Хай слухають -- може позакладає.

          518.03.12, 09:04

          все правильно, нам простим людям прослушка не страшна. А хто її боїться? Той хто живе не чесно, а особливо чиновники всіх рангів. Мені на них начхати, так само як і їм на мене

            618.03.12, 09:28

            Господь Бог - він прослуховує та все бачить що ми робимо без усяких пристроїв. Тож усі неблаговидні та брудні справи нам потім припомняться...

              718.03.12, 13:28

              Всем твержу постоянно - ничего значимого по телефону не болтать!!! Ещё с советских врмён это твержу!!!

                818.03.12, 16:53

                Іноді мене це надихає. Коли інфоромація, здобута прослуховуванням стає правовим актом і я відчуває втілення своїх або колективних ідей. Що Горбачов, що Кучма часто втілювали мої пропозиції, яничар також поклав в основу мої програми. Натомість, гидко, коли вони просто ці слова друкують на папері або повторюють в етері, а далі нічого не робиться.
                Нехай слухають, може хоч щось почують.

                  918.03.12, 16:54Відповідь на 2 від заблокований

                    Гість: славянофилка

                    1019.03.12, 09:16

                    ВЧК,НКВД,МГБ,КГБ,СБУ - детки(или многоголовая ГИДРА?) 1917 года. Их задача - за народные деньги пресекать любое проявление инакомыслия в зародыше. На их совести МИЛЛИОНЫ и МИЛЛИОНЫ невинных людей. И конца не видно.