хочу сюда!
 

Галина

40 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 38-50 лет

Голови трьох облрад назвали ініціативи Януковича популістськими

 

Голови Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської обласних рад, представники ВО «Свобода» Олексій КАЙДА, Олександр СИЧ та Олег ПАНЬКЕВИЧ називають популістськими соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.

Про це йдеться у переданій агентству УНІАН спільній заяві, оприлюдненій Тернопільською обласною організацією ВО «Свобода».

«На засіданні уряду в середу Віктор ЯНУКОВИЧ озвучив чергові ініціативи з «покращення життя» українців. Протягом останніх двох років подібні «покращення» вже встигли зруйнувати малий та середній бізнес, залишили незахищеними найбільш соціально вразливі верстви населення. Розуміючи, що на парламентських виборах восени українці гідно оцінять усі ці «ініціативи», окупаційний режим вдався до тактики, випробуваної ще 2004 року: ті, хто тотально пограбував державу і народ, тепер обіцяють кинути українцям кістку», – йдеться у заяві.

Голови трьох облрад висловлюють переконання, що запропоновані владою ініціативи не підкріплені жодною конкретикою, а «там, де й були озвучені хоч якісь цифри, очевидною є їхня невідповідність сьогоднішнім українським реаліям».

«Цинічний популізм на кшталт «психічно хворим – сімейний затишок» і такі «ініціативи», як мізерне, але раптове підняття пенсій, виплати вкладникам Ощадбанку, державна програма іпотеки... Звідки ж взяти гроші, якщо діючий режим насправді не пропонує жодних реальних механізмів реформування економіки, а лише планує одноразово кинути українцям «передвиборчу кістку»? Як справжній злодій, ця влада хоче навіть ці подачки проштовхнути ціною погіршення в довгостроковому плані життя простого українця. Адже за ці мізерні передвиборчі виплати народ, цілком імовірно, отримає або ріст інфляції (через банальний «друк» гривні), або поглиблення боргової ями, в яку заганяють наших дітей. Хоча вже готується механізм, згідно з яким усі невдачі після цих великих прожектів (у тому числі й банальне недофінансування запланованих виплат) спихнуть на місцеву владу», – стверджують голови облрад.

Автори заяви наголошують, що ініціативи влади щодо запровадження податку на розкіш, який би міг забезпечити чималі надходження до бюджету, так і залишилися порожніми розмовами.

«Відчувши настрої українців та їхнє ставлення до олігархів, режим спробував задобрити народ згадкою про «запровадження податку на багатство». Але жодної конкретики не видно. Цілком імовірно, що все закінчиться мізерними стягненнями з утримувачів цього режиму. Для зменшення поляризації суспільства потрібно не раз на рік згадувати про податок на багатство, а докорінно змінювати податкову систему держави, щоби привести її у відповідність до вимог соціальної справедливості. Слід зменшити фіскальний тиск держави на всі верстви працівників, у тому числі – на дрібне й середнє підприємництво, запровадивши прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки». Запровадити єдиний соціальний податок з доходів громадян з прогресивною шкалою оподаткування та базовою ставкою у розмірі 20%. Не оподатковувати доходи громадян у розмірі мінімальної заробітної плати. І, безперечно, встановити значні прогресивні податки на розкіш», – сказано в заяві.

Голови трьох облрад також вимагають запровадити єдиний державний електронний реєстр громадян, для яких законодавством передбачено пільги, компенсації та інші соціальні гарантії, з відкритим доступом до основних даних кожного пільговика, і посилити кримінальну відповідальність за незаконне отримання статусу пільговика.

http://www.unian.net/ukr/news/490893-golovi-odrazu-troh-oblrad-nazvali-initsiativi-yanukovicha-populistskimi.html

6

Комментарии

111.03.12, 10:18

Пора б вже цю лавочку прикривати.Боюсь ініціатори наступного покращення,щось таки придумали.

  211.03.12, 10:46

  невже з заходу прийде свобода.як вже огидли бусурмани у владі!
  ХАЙ ВСІ БУДУТЬ ЩАСЛИВІ !!!

   311.03.12, 11:20

   Проказница-Мартышка,
   Осел,
   Козел
   Да косолапый Мишка
   Затеяли сыграть Квартет.
   Достали нот, баса, альта, две скрипки
   И сели на лужок под липки,-
   Пленять своим искусством свет.
   Ударили в смычки, дерут, а толку нет.
   "Стой, братцы, стой! - кричит Мартышка. -
   Погодите!
   Как музыке идти?
   Ведь вы не так сидите.
   Ты с басом, Мишенька, садись против альта,
   Я, прима, сяду против вторы;
   Тогда пойдет уж музыка не та:
   У нас запляшут лес и горы!"
   Расселись, начали Квартет;
   Он все-таки на лад нейдет.
   "Постойте ж, я сыскал секрет?-
   Кричит Осел,- мы, верно, уж поладим,
   Коль рядом сядем".
   Послушались Осла: уселись чинно в ряд;
   А все-таки Квартет нейдет на лад.

    411.03.12, 11:22Ответ на 3 от Strannik777

    Вот пуще прежнего пошли у них разборы
    И споры,
    Кому и как сидеть.
    Случилось Соловью на шум их прилететь.
    Тут с просьбой все к нему, чтоб их решить сомненье.
    "Пожалуй,- говорят,- возьми на час терпенье,
    Чтобы Квартет в порядок наш привесть:
    И ноты есть у нас, и инструменты есть,
    Скажи лишь, как нам сесть!" -
    "Чтоб музыкантом быть, так надобно уменье
    И уши ваших понежней,-
    Им отвечает Соловей,-
    А вы, друзья, как ни садитесь;
    Всё в музыканты не годитесь".
    Эта басня была написана как сатирический отклик на реформу Государственного совета, который волей императора Александра I был разделен в 1810 г. на 4 департамента. Их возглавили Н. С. Мордвинов (Мартышка), П. В. Завадовский (Осел), П. В. Лопухин (Козел) и А. А. Аракчеев (Медведь).

     511.03.12, 15:42

     ...ну і де ж ті голови і депутати облрад зі сходу України, який прозрів від свого, бандюковича , щось забарилися...чи мо ще не до кінця прозріли?

      аноним

      612.03.12, 08:07

      Шкода, що тільки три облради протистоять ПРиматам. Якби хоча б половина! От так буде і в наступному парламенті -- 2-3 десятка депутатів буде принципово протистояти бандюкам, а інші будуть замати "конструктивну позицію" та голосувати як за закон про вибори.

       712.03.12, 12:46Ответ на 6 от аноним

       голосування за закон про вибори не було помилкою. Зайвим доказом того є бажання янучарів внести до нього зміни.

        812.03.12, 12:47Ответ на 5 от заблокований

        ...ну і де ж ті голови і депутати облрад зі сходу України, який прозрів від свого, бандюковича, щось забарилися...чи мо ще не до кінця прозріли?Вони ЩЕ БОЯТЬСЯ!

         аноним

         912.03.12, 12:53Ответ на 7 от viktor67

         голосування за закон про вибори не було помилкою. Зайвим доказом того є бажання янучарів внести до нього зміни.А до чого тут помилка чі ні? Це було спільне з ригами голосування. Пояснення мене не цікавлять -- їх можна любій підлсті знайти. Прикладів купа -- ЮВТ свого часу обмовлювала доцільність створення ПРіБЮТу. Не треба перекручувати понять.