хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Чорновіл вважає Любодруза мерзотником

Народний депутат Тарас Чорновіл вважає екс-президента Любодруза кримінальним злочинцем і мерзотником.

Про це він заявив у неділю в ефірі Радіо Свобода.

"Коли сьогодні садять в тюрму ЮВТ, то я можу сказати, що це було б лише частково справедливо у тому випадку, якби за півроку до цього в цій тюрмі з терміном аналогічним або більшим вже би сидів Любодруз", - вважає депутат.

За його словами, Ющенко перевищив свої повноваження, коли втрутився в хід газових переговорів з Росією.

"Він робив це в корисливих цілях, бо в його інтересах було повернути в систему "РосУкрЕнерго", - зазначив Чорновіл, додавши, що "це є його "кормушка", це є його портмоне, звідки він брав свої гроші".

"Я вважаю, що Любодруз – кримінальний злочинець. Це моя особиста думка. Я про це знав і раніше, про ці його здатності", - сказав депутат.

"Можливо, я був неправий, коли я в 2004 році підтримав Януковича, тому що мені важко сказати, яким би був Янукович, якби він тоді став президентом. Але я дуже добре знав, що таку дрібнокримінальну постать як Любодруз і такого мерзотника допускати до влади не можна в принципі", - зазначив він.

За словами Чорновола, Любодруз "створив сам факт злочину, після якого Україна на невигідних умовах підписала договір".

"Після того він свою вину постарався перекласти на інших, у тому числі на ЮВТ, і це в чомусь, все ж, справедливо. Після того він фактично започаткував кримінальне переслідування, яке успадкував Зек і став його реалізовувати", - сказав депутат.

"І останнє: Віктор Ющенко – єдина в Україні постать публічного масштабу, яка не просто підтримала вирок, а підтримала його без застережень", - підкреслив Чорновіл.

За його словами, навіть президент Віктор Янукович "почав заявляти, що цей вирок шкідливий для України".

"Тільки Любодруз однозначно аплодував і казав, що він це схвалює, що він цим дуже задоволений. Як на мене, це дуже добра відповідь усім тим, хто пробував створити собі казочку про гарного, доброго європейського президента. Я вважаю, що він мерзотник", - підсумував Чорновіл.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/10/16/6675522/ 

5%, 1 голос

10%, 2 голоси

5%, 1 голос

80%, 16 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
20

Коментарі

11.01.12, 17:27

Даремно ти Таясику поліз в політику, батько так просив не паплюжити його ім'я. Але вже й сліпці та глупці бачать істинне лице Любодруза, що ж, будемо і ми придивлятись як воно колись було, може прозріємо колись.

    22.01.12, 07:26Відповідь на 1 від stepan

    Чого ж Тарасик мовчав всі роки, чому мовчали "яйцеголові" аналітики?

      Гість: Рус с kija

      32.01.12, 08:47Відповідь на 2 від Східняк

      Чого ж Тарасик мовчав всі роки, чому мовчали "яйцеголові" аналітики?

        42.01.12, 09:34

        "Але я дуже добре знав, що таку дрібнокримінальну постать як Любодруз і такого мерзотника допускати до влади не можна в принципі"...

        Можна подумати, що отаку двохметрову ряху, що ми її зараз маємо на найвищій в державі посаді, можна було допускати до чогось відповідальнішого за чергування по камері і чистку параші...

          Гість: Лютый Гриня

          52.01.12, 10:03Відповідь на 4 від no-sense

          "Але я дуже добре знав, що таку дрібнокримінальну постать як Любодруз і такого мерзотника допускати до влади не можна в принципі"...

          Можна подумати, що отаку двохметрову ряху, що ми її зараз маємо на найвищій в державі посаді, можна було допускати до чогось відповідальнішого за чергування по камері і чистку параші...

            62.01.12, 10:11

            как не блукай, а к истине придёшь, если есть такое желание

              72.01.12, 16:24Відповідь на 2 від Східняк

              Ну після помаранчевої всі на Любодруза сподівались, а той прастів штовхав до влади активно, от всі й проморгали історичність моменту.

                82.01.12, 16:25Відповідь на 4 від no-sense


                Зеки дорвались до влади.

                  92.01.12, 16:26Відповідь на 6 від Hudson Hawk

                  Що правда то правда

                    102.01.12, 16:45Відповідь на 9 від stepan

                    каждый идёт

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна