хочу сюда!
 

Natalia

40 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Політики з пушком. Педро Попрошенко.

Що ж за любий друг це такий, як до цього запеклого активіста помаранчевого майдану не дотягнулись загребущі руки зеків? Як йому вдається так успішно вести бізнес в умовах тотального контролю та пограбування бізнесу овочевими структурами, коли на кожен крок нюворишам дає дозвіл голова овочевого ПРитону? Як цьому талановитому палкому опозиціонеру, з палким опозиційним каналом, з палким родоводом, вдається так палко розвивати свій бізнес, можливо палка опозицію до БЮТ за часів любих друзів дає зараз свої переваги, можливо він тоді вже бачив та працював на голубу перспективу України. Якщо зараз озирнутись в той час то правий був попрошенко звичайно, бізнес у нього зараз "шепче" та й любі друзі всі шоколаді. Добре все прорахував стратег попрошенко, на виборах при перемозі ЮВТ помаранчевий авторитет кума не дав б потоптати бізнес, а при виграші овочів маємо те що маємо. Ох питань як завжди більше чим відповідей на поверхні, будемо сподіватись час зможе дати відповіді на ці складні питання, а нам залишається тільки здогадуватись. 

Доживемо та не з овочіємо то побачимо як говориться.

Попрошенко установил контроль над еще одним заводом

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?poroshenko_ustanovil_kontrol_nad_eshhe_odnim_zavodom&objectId=152156 

Петр Попрошенко ждет трамвая

http://kommersant.ua/doc/1839389 

Попрошенко продав Криму шкільні автобуси дорожче, ніж Тобачнику

http://www.epravda.com.ua/news/2011/11/2/304115/view_print/ 

* Був головою бюджетного комітету за часів Кучми - називали голубим злодійком. На початку 2000 року залишив СДПУ(О) і створив власну фракцію „Солідарність”, а згодом — партію «Солідарність». Остання восени того ж таки року увійшла до Партії регіонального відродження «Трудова солідарність України» (згодом — Партія регіонів). Порошенко став співголовою утвореної партії, у березні 2001 року — заступником голови. Через півроку Порошенко залишив лави партії через принципову розбіжність поглядів. У грудні 2001 року партія «Солідарність» увійшла до виборчого блоку Віктора Ющенка «Наша Україна», а Порошенко став керівником виборчого штабу блоку. Після парламентських виборів 2002 року опозиційний блок Віктора Ющенка «Наша Україна» вперше одержав понад 25% голосів виборців. Це з Вікі..

** Дякую добавлю до теми, людська память має погану звичку забувати Я памятаю як Свобода бігала по міліонерах й пропонувала поділитись, попрошенко вскипів (на відміну від ахмеда, пінчурка ...), він навіть не розуміє, що вкрав свої статки у людей, якось знайду це відео, дуже показове.


43%, 13 голосов

50%, 15 голосов

7%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
23

Комментарии

119.12.11, 13:42

Хто не в курсі то скажу, зараз в Україні гребе (тирить) робить бізнес тільки один овочевий клан, всі зайві роти в основному відсіяні, навіть луганським перекрили кислород. Не слугуючи овочам робити бізнес в Україні нереально тим більше будучи опозиціонером, довго не аналізуючи висновок напрошується один.

  аноним

  219.12.11, 14:47

  Незрозуміла позиція. Хай собі випускає ті трамваї чі шоколадки, кому від того гірше? Щиро скажу, я надаю перевагу рошенівській продукції.

   319.12.11, 15:53Ответ на 2 от аноним

   Так, а я ковбасу радянську люблю, добра така була.
   Відповідь №3 ?

    аноним

    419.12.11, 18:25Ответ на 3 от stepan

    Тоді швидше 1,

     Гость: Рус с kija

     520.12.11, 08:04

      620.12.11, 09:28

      шукаєшь компромат на помаранчевих, роз'єднуєшь і надалі?

       720.12.11, 10:05Ответ на 4 от аноним

       Я от тільки не розумію як йому бізнес при ригалах вести вдається, напевно він дійсно дуже розумний.

        820.12.11, 10:05Ответ на 5 от Гость: Рус с kija

         920.12.11, 10:14Ответ на 6 от Люстерко

         Ніякого компромату, як я роз'єдную і на далі? Я пишу тільки з побаченого, нічого не придумую, мені цікава й ваша думка, поганого нічого нікому робити не збиравсь і не збираюсь. Що за постановка питання, кого і як я роз'єдную, я просто спостерігаю за політиками і в мене виникають питання, до всіх. Варіанти відповіді в мене різнопланові, а Вам вже вирішувати, це простий аналіз діяльності політиків і все, що тут поганого ?

          аноним

          1020.12.11, 10:26Ответ на 7 от stepan

          А я розумію. У Петра дійсно все розумно, він вже давно від ризиків захистився в простий спосіб -- в його холдингах присутній іноземний капітал, і не офшорний, а серьозний. Плюс до того, він захистився через систему спільних проектів. І знову, не з офшорними кампаніями, а відомими світовими. Ну і спільними з тими ж москаликами. Тому наїхджати на нього досить проблематично. Крім того, Пєта дійсно вміє ладнати з різими людми -- жидівське коріння по матері. До речі, тато Петі, той що Олексій, родом з мого села.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           10
           предыдущая
           следующая