хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Тимошенко запитує Дубину щодо газових угод

12

Коментарі

Гість: _Владзьо_

12.08.11, 07:16

Віктор, тимошенко посадять, і ні ти , ні організація яку ти піариш нічого не змінить... змирись, ти раб, ти в країні рабів! тут ніхто боротись не буде!!! особисто я, вже розчарувався в "козацькому роді"

    Гість: Рус с kija

    22.08.11, 07:34Відповідь на 1 від Гість: _Владзьо_

    Віктор, тимошенко посадять, і ні ти , ні організація яку ти піариш нічого не змінить... змирись, ти раб, ти в країні рабів! тут ніхто боротись не буде!!! особисто я, вже розчарувався в "козацькому роді"

      32.08.11, 08:46Відповідь на 1 від Гість: _Владзьо_

      Віктор, тимошенко посадять, і ні ти , ні організація яку ти піариш нічого не змінить... змирись, ти раб, ти в країні рабів! тут ніхто боротись не буде!!! особисто я, вже розчарувався в "козацькому роді"нічого. прийде новий день і тобі стане соромно за свої слова.
      насправді є багато людей, які попри всі знущання продовжують боротися.
      і саме серед таких людей відчуваеш, що спавді живеш.

        42.08.11, 08:48Відповідь на 1 від Гість: _Владзьо_

        щодо організації, то єдиа, яку "піарю" - то є громадянське суспільство.

          анонім

          52.08.11, 09:49Відповідь на 1 від Гість: _Владзьо_

          Ты и есть тот раб и вас в Украине селекционировали коммунисты. Это не ваша вина это наша общая трагедия. В штормовом море бросивший весла погибает, гребущий доплывает до своей пристани. Увидев разрушенный мост, нужно не проклинать свою горькую судьбу, а думать, как построить мост. А нашего козацького роду немае переводу.
          Человек силен своим духом, а не телом, которое как мы знаем на 70% состоит из воды.

            62.08.11, 12:41Відповідь на 5 від анонім

              Гість: Сеничка***

              72.08.11, 16:19Відповідь на 4 від viktor67

                82.08.11, 16:42Відповідь на 1 від Гість: _Владзьо_

                Віктор, тимошенко посадять, і ні ти , ні організація яку ти піариш нічого не змінить... змирись, ти раб, ти в країні рабів! тут ніхто боротись не буде!!! особисто я, вже розчарувався в "козацькому роді"Ага - сидіти склавши руки, чекати на манну небесну...

                  Гість: VikLeo

                  92.08.11, 18:45

                  цікаво де цю виставу пишуть в АП чи в МВФ

                    102.08.11, 19:20

                    Очередной раз убеждаешься,что это дело шито белыми нитками!!!И напрашивается вопрос-а есть ли дело?????

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна