Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Наталя

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 38-48 років

Мітинг у Донецьку (репортаж з місця події)

belovol_zol:

Сегодня, 22 июля, в Донецке в 8:30 произошло пикетирование Донецкого городского совета. Пикетировали представители территориальных громад города Донецк, представители общественных организаций, политических партий, инициативных групп, депутаты местных советов.
Участники акции протеста протестовали против очередного повышения тарифов на жилищно-коммунальные услуги, уничтожению сквера и зеленых насаждений по ул. Ф.Зайцева в санитарно-защитной зоне Донецкого металлургического завода и незаконным действиям Донецкого городского совета по выделению земельного участка под строительство мусоросжигательного завода, несмотря на запрет территориальной громады.

Вот так все выглядело, когда я пришел:



14

Коментарі

122.07.11, 22:11

Комуністи зараз багато екологічних справ відстоюють. Це питання, яке їх об'єднує з опозицією.

    анонім

    222.07.11, 22:12

    Трохи доходить...

      322.07.11, 22:18Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

      Комуністи зараз багато екологічних справ відстоюють. Це питання, яке їх об'єднує з опозицією.Я вже розчулився.

        422.07.11, 22:20Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

        Протестують? В Донецьку?? Непорядок!

          522.07.11, 22:25Відповідь на 4 від Мреє DAD

          Тут інше - "Своя рубаха - ближче до тіла". Цей сміттєспалювальний завод і їм смердіти буде.

            622.07.11, 22:30

            Тут вже червоною ганчіркою чи расєйською мовою від людей не відмахаються. А комуняки, як завжди, показали себе справжніми політичними шльондрами.

              анонім

              722.07.11, 22:49

              "Бережіть ліс,бо не буде,де їх вішати" С Хмара

                822.07.11, 22:52

                Добре, що вже виходять з протестом. Жаль, що ще мало.

                  922.07.11, 23:08Відповідь на 1 від ЯКриворожанка

                  они начинают пиарится...выборы не за горами

                    1022.07.11, 23:14Відповідь на 9 від Shnec

                    Це не самий поганий спосіб для піару. Нехай під цим гаслом хоч щось зроблять.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна