хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Нехай щастить!

  Я  пів року тому намагався на Фокусі коментувати процеси ,які проходять в нашій економіці, і це було не  за для розваги, я хотів за допомогою друзів,та скептиків, робити аналітику, та висновки, щоб  якось вибудовувати свої перспективи на майбутнє. Тепер, в моєму розумінні, все обвалилося. Економічні процеси стали мало відноситись до економіки, а корупція стала основним важелем впливу на подальші перспективи.Тому я закинув цю невдячну справу.Головним гаслом сьогодення є:" Якщо проблему можливо вирішити за гроші, то це вже не проблема".В країну приїхав цирк, і  тому моя аналітика на економічну тему, це гумористичний колаж (готовий Бандерівцю виплачувати долю, за користування жанром).

Так от, я визначив чому за півтора року, ми добилися ось таких результатів:

Україна потрапила в список країн, яким загрожує дефолт.

Експерти американського видання Business Insider вважають, що ріст зовнішнього боргу України погрожує країні дефолтом. Відмітимо, що видання включило нашу країну в список з 18 країн, яким загрожує дефолт. 

При створенні такого рейтингу експерти виходили з розміру зовнішнього боргу а також фінансовій і політичній стабільності в країні.

Україна потрапила в список гірших у світі ринків нерухомості

Глобальна консалтингова компанія Knight Frank опублікувала рейтинг самих гірших у світі ринків нерухомості, в якому Україна зайняла третє місце. Згідно з даними дослідження компанії, зниження цін на ринку нерухомості в Україні склав 7,8% в 2011 році. На думку фахівців, таку ситуацію спровокувало ріст інфляції і падіння ділової активності в країні, повідомляє The Business Insider.

28

Коментарі

117.07.11, 00:54

ну ось, порадував до всіх покращень.
".В країну приїхав цирк" - з цим згодна, тільки не смішно.

    217.07.11, 01:01

    ....и поэтому спят и видят, как прикрутить гаечки инет-СМИ.
    а подконтрольные инфо-рупора нарисуют картину маслом про подъём, наращивание и энтузизизм.

      317.07.11, 01:20

      Это всё за год???

        417.07.11, 01:23

        Вагомі "показники" за неповних півтора роки, що схожі на правду...

          517.07.11, 02:08

          до тієї ж теми:

          http://health.unian.net/rus/detail/221739

          http://gazetavv.com/analytics/economics/24323-mirovye-reytingi-horonyat-ukrainu.html

            617.07.11, 02:10

            І коротке "пиздець" вже не за горами.Доолюлюкались що Тимошенко погана.Противсіхи бісові,таку державу просрали.

              717.07.11, 08:34

              Возможно я буду грубым, но скажу так как я вижу реальную ситуацию - к власти пришел безграмотный уголовник со своими принципами и понятиями притащив за собой таких-же отморозков из всех слоев общества, многие имеют степени, многие богаты но суть этого не меняется к власти пришли "сливки" ( с благородным молочным продуктом они ничего не имеют общего)-продажные, алчные, безпринципные) И пришли они с единственной целью набивать себе, своим детям, своим друзьям и родственникам карманы превратив страну в дойную корову а народ в безправных рабов и батраков. И беда наша в другом- народ согласен с этим, народ покорно принимает роль раба и батрака, склоняет спину для очередного барского батога . Остается только решить для себя дилему, хочу-ли я жить в такой стране, как-бы я ее не любил....

                Гість: Світанок

                817.07.11, 09:26

                Просто сумно.

                  917.07.11, 09:31

                  как так? только видел по телевизору про великие достижения, рассказ, что в Крым и Украину пришли огромные инвестиции, Аналы в инвесторах, как в сору роются

                    1017.07.11, 09:32Відповідь на 6 від sanchezstar

                    не ругайся, то, что ты написал называется "стабилизец"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна