Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Комедія помилок Януковича.

Напередодні свого дня народження президент сварився з журналістами, наче Ющенко, і жалів спецназ під судом Тимошенко.   Напередодні свого 61-річчя президент України Віктор Янукович дав прес-конференцію. Це була його друга прес-конференція за термін президентства.Як повідомила пізніше президентська прес-служба, на захід акредитувалися 440 журналістів, які встигли поставити близько 20 запитань; здебільшого це дозволили регіональним ЗМІ, бо вони «не так часто» мають подібну можливість; у підсумку журналісти «отримали відповіді на всі актуальні та гострі запитання».Із цих трьох тверджень перше є чистою правдою, друге – маніпуляцією, а третє – брехнею, такою ж невибагливою, як архітектурний план терикону. Нікому, скажімо, не вдалося поцікавитись у пана Януковича, чи знав він про нюанси створення масовки,зібраної на його честь під «Українським домом». Помилка перша, організаційна.   Серед сотень громадян – киян і мешканців області – неважко було знайти тих, що чесно зізнавалися журналістам, почім платятьза годинку під прапором Партії регіонів (від 60 – 70 грн. для «постійних» учасників проплачених мітингів, і до 100 грн).Щоправда, стояти під сонячним промінням їм довелось не одну годину. Але, на щастя, у них було агітпродукція, включаючи навіть спеціальні парасольки з партійною символікою. Тоді як громадянам, яким у приватних чи робочих справах потрібно було пройти через Європейську площу, було гірше. Доли міліція зганяла мітингувальників за спеціальні паркани, переходи було перекрито.Жодного пояснення такому ідіотизмові знайти не можна.
6

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

111.07.11, 16:54

Що про нього ще можна сказати???Тільки одне

    Гість: Світанок

    211.07.11, 17:31Відповідь на 1 від Гість: Лютый Гриня

    Що про нього ще можна сказати???Тільки одне
    Погоджуюсь. Тільки ще добавлю.

      Гість: Лютый Гриня

      311.07.11, 17:47Відповідь на 2 від Гість: Світанок

      Що про нього ще можна сказати???Тільки однеПогоджуюсь. Тільки ще добавлю.

        411.07.11, 19:19Відповідь на 2 від Гість: Світанок

          анонім

          512.07.11, 12:31

          Не буде з Хама - пан ! ( Українське древнє прислів*я )

            614.07.11, 11:46

            Дякую п.Росомон, за викладену статтю. Дуже добра аналітична стаття!!! Наш президент, як на долоні. Я не бачила повністю цього інтерв'ю., тому так рада цій статті.

              714.07.11, 19:51Відповідь на 6 від Думи мої

              Будь-ласка.