хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Золото Тимошенко



Колись Володимир Винниченко зауважив, що українську історію не можна читати без брому. Мабуть, саме тому ніхто нею до ладу і не цікавився, бо кому хочеться читати про сумні і трагічні події. Значно краще залізти в крісельце, і зануритись в чергову героїчну оповідь про перемоги російської зброї, про освоєння Сибіру, а також чимало які картиночні міфи, на які багата будь-яка імперська історія. А дарма, бо як почнеш цікавитись історією, наприклад, козацької старшини, там може знайтися багато цікавого.

Скажіть, ви коли-небудь пробували зібрати докупи всі суми претензій, виставлених Юлії Тимошенко? Ось тільки деякі з них. 30 млн. дол. - сума недоплачених податків ЕЕСУ, за поданням М. Я. Азарова, яка швидко виросла до 1 млрд. дол. (при тому, що сама спірна сума не перевищувала 8 млн., одразу зауважимо для тих, у кого проблеми із пам'яттю) 450 млн. дол. - борг ЕЕСУ перед МО РФ. 43 млрд. грн. "зловживань" за поданням Міністерства Фінансів. 



26

Коментарі

16.07.11, 20:55

Голубий лохократ уже рік шукає золото Тимошенко, це гріє їм душу, і від думки про нього у них все покращилося.

    26.07.11, 21:32Відповідь на 1 від Нормальний

    Очолює мабуть ці пошуки сама Богословська. .Навіть фільм можна зняти.

      36.07.11, 21:35Відповідь на 2 від sanchezstar

      Очолює мабуть ці пошуки сама Богословська..Навіть фільм можна зняти.Навіть назву знаю "Як голубці золото шукали" коротко і лаконічно.

        46.07.11, 21:42Відповідь на 3 від Нормальний

        Хех,я бачу вже початок цього фільму....
        Темний фон,тиха мелодійна музика.Перед очима з'являються такі знайомі нам з дитинства слова - "Колись десь там,в одному далекому предалекому регіоні,жила була Ю.Тимошенко.....Потім після короткої біографії(В якій вона не гірше за Осаму - брехала,крала і взагалі була негативним персонажем)перед нами постає вся в німбах Партія Регіонів........

          56.07.11, 21:46Відповідь на 4 від sanchezstar

          Хех,я бачу вже початок цього фільму....
          Темний фон,тиха мелодійна музика.Перед очима з'являються такі знайомі нам з дитинства слова - "Колись десь там,в одному далекому предалекому регіоні,жила була Ю.Тимошенко.....Потім після короткої біографії(В якій вона не гірше за Осаму - брехала,крала і взагалі була негативним персонажем)перед нами постає вся в німбах Партія Регіонів........
          А потім потрібно вставити частину кліпа "Стінка" Пінк Флойда, в том місці ,коли марширують голубці в м'ясорубку.

            66.07.11, 21:53Відповідь на 5 від Нормальний

            За ними на черзі марширують з серпами і молотами,в золотом шитих фраках, комуністи (з моноклями для колориту),і під музику шансона (Я вор и бандит
            - Аркадий Северный)дружно скачуть в прославлену м'ясорубку!

              76.07.11, 21:59Відповідь на 6 від sanchezstar

              Здорово!Так ми весь сценарій напишемо, жаль друзі не приєднуються.

                86.07.11, 22:02Відповідь на 7 від Нормальний

                Я вже розіслав,зараз прилетять свіжі голови,мо і "греммі" отримаємо!

                  96.07.11, 22:06Відповідь на 1 від Нормальний

                  Голубий лохократ уже рік шукає золото Тимошенко, це гріє їм душу, і від думки про нього у них все покращилося.краще б золото партїї пошукали.

                    Гість: lyo Dnepr

                    106.07.11, 22:10

                    Прекрасная параллель Историю нас ничему не учит. Сколько заказных сплетников разносят сплетни про Тимошенко? А сколько еще в эти сплетни верят?
                    Вот уж страна пуганых рабов

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна