хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Про 72-річного дідуся-екстреміста. Слава героям!

72-річний українець розповів, як його затримали і звинуватили в побитті Беркуту

Понеділок, 17 лютого 2014, 16:46

72-річний Микола Пасічник приїхав до Києва 22 січня з міста Тульчин Вінницької області.

Він збирався взяти участь в урочистій ході на честь Дня Злуки і Свободи України, але тепер його звинувачують в організації масових заходів.

Він прийшов на Грушевського через цікависть, хотів сфотографувати події, однак "Беркут" його побив, схопив і відвіз в Оболонський суд.

На дідуся "повісили" організацію масових заворушень і участь у "побитті бійців "Беркута".

На питання, чи потрапляє він під дію Закону про амністію, літній чоловік каже, що не збирається амністуватись - оскільки ніякої провини за ним немає, і закон він не порушував. Такий підсумок "екскурсії" до столиці, на офіційне, загальнонаціональне свято.



Відео записав Дмитро Тузов

http://www.pravda.com.ua/photo-video/2014/02/17/7014127/

4

Коментарі

Гість: NeManul

117.02.14, 21:32

    Гість: nakedloft

    217.02.14, 21:50

    "Він прийшов на Грушевського через цікависть"(с)
    - ага, а осэлэдэць выбрил "через великий розум"...
    Не было "случайных" людей ни в 3 часа ночи 30 ноября на майдане, ни возле АП 1 декабря, ни 19-22 января на Грушевского... не городите ерунду

      317.02.14, 22:21Відповідь на 2 від Гість: nakedloft

      ну та, дідусь - гроза беркуту коли купа вгодованих, озброєних кабанів ховаються за спинами молодих хлопчиків вв-шників, кидаються на стареньких людей, ловлять кайф від насилля, роздягають догола (чоловіків) - то хто тут фашисти і підараси? відповідати таки доведеться.
      а оселедець не кожен гідний носити.

        Гість: nakedloft

        417.02.14, 22:49Відповідь на 3 від minona

        купа вгодованих, озброєних кабанів- а это-то тут причём? или ваш Ильенко "менше вгодований"?
        молодих хлопчиків вв-шників- вот-вот, а эта мерзота этих "хлопчиків" цепями, арматурой и камнями...
        роздягають догола- Вы ещё про "Димкино ухо" не упомянули... тоже, ещё та история, для впечатлительных даммочек...
        то хто тут фашисти і підараси?- вот, пожалуйста, ежели вопрос не риторический: http://photo.i.ua/user/6264606/395246/11632509/
        а оселедець не кожен гідний носити- таки да, сегодня только люди с определёнными психическими отклонениями (боже упаси, я их не осуждаю!) могут себе это позволить... "потенциальные европейцы", шоле...

          517.02.14, 23:59Відповідь на 4 від Гість: nakedloft

          Іллєнко, на щастя, не мій. ті, хто називають себе лідерами опозиції, для мене особисто, не кращі від владної більшості.

          беркути почали першими, і жоден не притягнутий до відповідальності. кожен має право на захист від протиправних посягань. а то, шо робить беркут - просто звірство.
          щодо хлопчиків з ланцюгами - чого такі круті беркути не затримували їх на місці, відсиджувалися, а потім тупо били всіх, кто попався під руку, в т.ч. журналістів?

          Булатов, я так зрозуміла, сам собі вухо відрізав, як і інші самі себе калічать і вбивають?

          людей на фото не знаю

          ми всього лиш хочемо поваги до себе і гідного життя, щоб норми Конституції були не лише декларацією.

          вам щиро бажаю здоров'я і всього хорошого. жаль, що у вас такі установки... сваритися не збираюся - у кожного своя правда.

            Гість: nakedloft

            618.02.14, 00:15Відповідь на 5 від minona

            І Вам на все добре...
            Уінстон Черчіль колись сказав: "Хто в молодості не був радикалом — у того нема серця, хто в зрілості не став консерватором — у того нема розуму"
            Мабуть річ у цьому...

              718.02.14, 00:23Відповідь на 6 від Гість: nakedloft

              о, як гарно! дякую

                Гість: Добрый Лео

                818.02.14, 00:47



                Бог спіймав того... хто хотів схопити Бога за бороду... ось як воно буває..
                http://blog.i.ua/community/2359/1358794/
                Ты помирать собрался? Слишком часто Бога сегодня вспоминаешь...

                  918.02.14, 20:04

                  Тримаймося ! Борімося ! Поборемо+У Киіві буде коронований на царя Путін та прийде Лжехристос й буде поділ Украіни між НАТО й Москвою але воскресне Бог з Бандерою й Героями УПА !1. В Україні йде революція дай БОГ щоб все було так як хоче УПА а не жидомасони США І Кремля в планах яких є РОЗРИВ Украіни між НАТО й Москвою та всебільша війна та ява АНТИХРИСТА що зробить Киів своєю всесвітнью столицею а ПУТІНА царем ПРаваславного ВСЕрускоМИРнага ГАСУДАРСТВА ! РЕВОЛЮЦІЯ ДРУЗІ йде ще з 1990р
                  2. Патріоти й сексоти громадські діячі створили Національний штаб спротиву ПУТІНУ ! ГОЛОВНЕ для УПА збільшити СВІДОМІСТЬ мас http://blog.i.ua/user/4400999/ .
                  3. УГВР кличе всіх КОГО МОЖ їхати в Київ НА ПРОТЕСТИ й ширити НАШІ ідеі БОРОТЬБИ героів УПА 4)МОЛІТЬСЯ й БОРІТЬСЯ щоб УКРАІНА була ЄДИНА! СЛАВА Украіні !