хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Що таке Україна?

Що таке Україна?

Що таке Україна? Це коли футбольні фани різних клубів забувають принципову ворожнечу і стають Великою Армією Обурених і від того стає страшно гопнікам в погонах і без. Це коли духовний лідер мусульман передає вітання і слова поваги духовном улідеру Греко-Католиків. Це коли знаменита актриса із безмежно добрими очима кличе дружин, матерів і бабусь стати перед силовиками, аби матері кликали своїх дітей у формі схаменутись і перейти до людей. Це коли затриманий за заворушення, на псевдо суді, перед перспективою 15 років тюрми молодий чоловік надиктовує друзям недописану дитячу книжку! Це коли мер міста гарантує постраждалим , що їх будуть цілком безпечно лікувати за 600 кілометрів від місця битви, якщо в столиці лікарям бракує совісті, серця, сміливості... Це коли бійці внутрішнії військ із вдячністю що їх заблокували і вони не їдуть воювати з влас ним народом, виносять блокуючим дрова... Це коли незрячі люди із поводирем тримають тацю із канапками і пригощають протестувальників - вони також допомогають, вони також корисні! Це коли маленька красива дівчина-актриса із шаленим вогником в очах розповідає як вона боронила на Грушевського людей від нелюдей. А в неї, маленьку, що сиділа на ліхтарному стовпі, бикота у формі кидала гранати. Це коли власники вогнепальної зброї прозоро натякають очільнику ОЗУ МВС - дядько не засіваю бурю - жнивам не зрадієш. Це коли мешканці за одну ніч організовують дружини самооборони і відловлюють посередміста завезених бандитів. Це коли моя дитина подивившись новини зустрічає ранком після нічної зміни питанням: "Тато хто напав на наш Майдан?" і проводжає словами "Ти на Майдан чи на роботу?" Я не знаю скількох із нас посадять, побють, викрадуть (чи Боже Борони гірше). Я не знаю візьме гору народ саме зараз, чи це буде трохи згодом. Але не перемогти він не може. Нас усіх Господь (байдуже яким іменем хто його називає і як до нього звертається) вже поцілував у тімячко. Бо Україна, це коли ти до нестями ненавидиш державну машину, але до сліз любиш усіх цих неймовірних людей.

27

Коментарі

122.01.14, 13:47

    222.01.14, 13:57Відповідь на 1 від Gato_

    Партія регіонів призвела Україну до громадянської війни.

      322.01.14, 16:09

        422.01.14, 16:11Відповідь на 3 від Лінулька

        Не треба засмучуватися. Краще помоліться за героїв!

          522.01.14, 16:18Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          я не можу навіть думати про це спокійно. Скільки буде вбито невинних душ і все задарма

            622.01.14, 16:35Відповідь на 5 від Лінулька

            Ніщо не буває даремно.

              722.01.14, 23:27

                823.01.14, 01:11Відповідь на 2 від ЯКриворожанка

                цікаво інше, чому цей нарід не зрозумів цього раніше.
                п. с. а це ось виберіть свій варіант - хочете прослухайте, хочете подивіться, хочете - прочитайте
                http://echo.msk.ru/programs/personalno/1241706-echo/
                тут досить чітко сказано як це робилося в тому числі і руками святої
                п. п. с. На жаль я дуже довго ігнорував цього дядька і ні читав його матеріали, ні слухав. Тепер буду наздоганяти втрачене

                  923.01.14, 01:13

                    1023.01.14, 08:08Відповідь на 8 від Poroshenko

                    Так, дійсно, обєктивний погляд на Україну з боку. Можливо не так все досконало, але загалом, картинка правильна.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна