хочу сюди!
 

Татьяна

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 38-70 років

!!!У Януковича готують провокації в Харкові!!!

11 січня, 15:12

Банкова-Кремль продовжують посилювати глобальну інформаційну війну проти Майдану, користуючись методом брехливих брудних провокацій та спробою маніпулювання суспільною свідомістю

Політик, громадський діяч. Лідер ГО "Новий Київ"

Важливо! Ми отримали достовірну інформацію з наших джерел на Банковій, котра вчора ввечері стала для нас шоком. Мова йде про форум Євромайданів у Харкові. А саме. Ми отримали "темники" АП, що збираються проштовхнути технологи Банкової-Кремля, через засланих провокаторів (в тому числі київських представників так званої ГРМ) в резолюції цього заходу. Мова йде про 6 пунктів котрі збираються вмонтувати у загальний текст резолюції Форуму. По порядку:

1.Парламентська опозиція не стала ефективним знаряддям боротьби зі свавіллям автократичного режиму; 
2. Своїми діями та бездіяльністю парламентська опозиція марнує енергію Майданів. Досі не запропоновано а ні мети, а ні реалістичного плану дій; 
3.Неефективна діяльність опозиції привела суспільство до депресивного стану, всіляко гальмується процес перетворення громадського сектору на самостійного суб’єкта політики (!!!!); 
4. Підготовка програми структурних реформ (першочергових дій) Уряду по виведенню економіки з кризи (!!!!!! мова про звернення нині діючого уряду Азарова); 
5.Затвердити Форум євромайданів як представництво громадянського суспільства в переговорах владою і опозицією по врегулюванню ситуації в рамках Національного круглого столу; 
6. Звернутися до парламентської опозиції з вимогою до 22 січня 2014 року та оголосити кандидата для участі у виборах президента України та оголосити про спільне рішення трьох найбільших парламентських опозиційних партій.

Не буду зупинятися на глибокому аналізі цих провокаційних пунктів.

Гадаю, що коменти зайві... Гасло Януковича: "Майдан без політиків" хунта намагається максимально поширити у свідомості людей.

Головна задача цих провокацій Банкової-Кремля відволікти увагу від реалій і розколоти Майдан за принципом "окремо політики-окремо громадськість". Дискредитувати опозиційні сили і висунути так звану "альтернативу", що має стати суб’єктом переговорів з владою. Для чого, гадаю, що пояснювати не треба.
Додам, що в запропонованому тексті резолюції жодного слова про Януковича, жодного слова про відставку Азарова, про дострокові президентські і парламентські вибори!!!! 

Нагадаю, що головною вимогою Майдану були, є і залишаються: усунення Януковича і його кримінальної банди!!! Крапка!

Відставка ганебного уряду Азірова! Крапка! Покарання злочинців винних у пролитті крові безневинних людей і притягнення Захарченка до кримінальної відповідальності. Крапка! Звільнення усіх політв’язнів режиму. Крапка! Проведення дострокових президентських та парламентських виборів. Крапка! Ніяких переговорів з Януковичем-Азаровим! Крапка!

При всій моїй повазі до прекрасних і щирих патріотів, що вийшли на євромайдани в усій Україні, головний Майдан в Києві. Саме тут знаходиться наш остів свободи, наш форпост боротьби, територія вільна від банди Януковича. Гадаю, що в контексті і вчорашніх подій під Святошинським РОВД, це аксіома. Звірі фашиста Захарченка в знову пролили кров невинних людей, зокрема, нашого соратника Юри Луценка. Але ми вкотре довели цим покидькам, що не станемо на коліна і будемо боротися до кінця. Ми на передовій і ми ніколи не відступимо!!!!

Насправді, у нас є один великий всеукраїнський Євромайдан, котрий сьогодні намагається розколоти Янукович з Путіним. Будь-яке роз,єднання за принципом "ми щось одне, а ви щось інше" грає на стороні режиму. І саме тому сьогодні не час для конфліктів і для з’ясування стосунків. Сьогодні час об,єднання! Сьогодні час систематизації боротьби з окупаційною ордою на всій території України. 

І ще, головне. Ми переконані, що перважна більшість учасників форуму в Харкові – щиро підтримують ідею нашої спільної боротьби. Туди поїхали прекрасні люди, патріоти з усієї України, що були на Євромайданах. Там є наші друзі і соратники, котрих ми поважаємо і цінимо. Але влада, влаштовуючи інформаційні провокації, взяла під контроль частину людей, які беруть участь у форумі. 

Ми закликаємо учасників форуму в Харкові не піддаватися на провокацію та технології команди Януковича і не допустити прийняття такої резолюції. Бо використовуючи настрої людей, а також їхню не достатню інформованість хунта "благими намірами стелить нам дорогу в пекло...". «Майдан без політики – гасло Януковича. Ті, хто керується таким гаслом – стають на бік режиму. В Україні нема двох майданів.

Ми - єдині! Щиро віримо у мудрість наших побратимів і переконані, що брудні провокації ворогів України не пройдуть! Разом-Сила! 

Слава Україні!

остання актуалізація: 11 січня, 15:11

Взято тут

Від себе додоам - все правда, все так і є!!!
За моїми спостереженнями цю замітку кілька разів намагалися вилучити з сайту ТВі.

19

Коментарі

111.01.14, 19:00

ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))

  Гість: djeromo

  211.01.14, 19:03

  Майданщики лохи !

   анонім

   311.01.14, 19:08Відповідь на 1 від Q2

   ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))а ты не бомжа?

    Гість: Пижма

    411.01.14, 19:10

    гЭроям*foo *

     511.01.14, 19:11Відповідь на 1 від Q2

     ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))Опозорили майдановские бомжи Украине перед всей Европой....теперь точно нас в Европу никогда не пригласят !!!

      611.01.14, 19:12Відповідь на 2 від Гість: djeromo

      Майданщики лохи !Нет...они не лохи....они просто бомжи....перебравшиеся с вокзала....Вокзал хоть отдохнул пару месяцев...

       711.01.14, 19:12Відповідь на 3 від анонім

       ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))а ты не бомжа?ты видел на майдане бомжей за компами? )

        Гість: djeromo

        811.01.14, 19:13Відповідь на 5 від Nazar42

        ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))Опозорили майдановские бомжи Украине перед всей Европой....теперь точно нас в Европу никогда не пригласят !!!Та отож . Подумают - у себя майдан обоссали , обосрали и у нас тут в Европе всё загадят .

         911.01.14, 19:14Відповідь на 5 від Nazar42

         ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))Опозорили майдановские бомжи Украине перед всей Европой....теперь точно нас в Европу никогда не пригласят !!!та хрен там - хоть щас подпишут

          анонім

          1011.01.14, 19:15Відповідь на 7 від Q2

          ну не могут майданные бомжи выдвинуть требования и придумать план действий, иначе они не были бы бомжами ) рассыпается роголюция от собственной бестолковости ) вон уже и гетьманов что собак нерезанных ))а ты не бомжа?ты видел на майдане бомжей за компами? )Сильный аргумент. Значит ты ФСБшный тролль?

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           16
           попередня
           наступна