Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Хто ми й чому таке відбувається з українським суспільством.

Націоналісти і за гратами продовжують боротись, достойний приклад для наслідування українським національно імпотентним суспільством. Чому імпотент таким став це вина жінок чи тому що довгий час мав нетрадиційної орієнтації збоченців вчителів (комзомбі без роду й племені), які методично відбивали бажання до інтелектуального та духовного пробудження. Як Ви б назвали суспільство, що спромоглось тільки на два акти (1991 та 2004р.) за останні 22 роки ? І може ще хтось вважає, що має право краще жити в такому суспільстві? Може не даремно теперішні активні вихователі (комуністи та ригоанали) користають таку пасивну біомасу ? Може це майбутнє такого зімпотентованого суспільства ?

Основна суть написаного, що не слід чекати того чого самі ми зараз не заслужили, й не потрібно згадувати предків і їх героїчну боротьбу за Україну, так вони заслужили найвищу нагороду за яку боролись, вони її посмертно отримали Незалежну Україну, а от те що ми заслуговуємо хіба ми зараз те й не маємо ? І чим довше продовжуватиметься синдром імпотенціоналізму в українців тим більше шансів залишитись в пам’яті наших нащадків зеківськими підстилками, «опущеним поколінням» на жаргоні, щоб дійшло до окремих регіонів. 

Теперішня пасивність українців дивує, маючи таку історіюгероїчної боротьби до такого приниження дожитись (це вже факт), от і написав бо накипіло, дивишся на людей і розумієш біомаса для використання, а що хтось незгоден ?

http://lb.ua/news/2012/11/07/177965_timoshenko_pochti_vstaet_zashchitnik.html?utm_source=lbua&utm_medium=link&utm_campaign=news0 




33%, 5 голосів

47%, 7 голосів

13%, 2 голоси

7%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

17.11.12, 19:21

Отож прочитайте й дайте чесну собі відповідь.
Чому ми повинні жити краще ?

    28.11.12, 16:31Відповідь на 1 від stepan

    Для цього немає жодної причини. Холуї, раби і зрадники.

      39.11.12, 10:54

      А я навіть більше скажу.
      Довго не міг наміритись, але після даного матеріалу - скажу.
      Можете кидати в мене камінням. Але я (з пращурів українець) таки скажу.

      Може правий був Гітлер? Може ми дійсно не маємо права на існування як нація?
      Ну якщо ми не спромоглися створити нормальну державу? Бо те, що маємо назвати державою важко.

        анонім

        426.02.13, 23:44

        Народ, який не здатний захистити свої інтереси, приречений на загибель . Боляче дивитись як Україна гине, повільно поступово та гине. Ніхто із сторони Європи чи Америки не прийде на допомогу народу, який прийняв добровільну повільну смерть! Якщо не схаменемось - наші онуки нас проклинуть!!!

          527.02.13, 15:15Відповідь на 2 від Strannik777

            628.02.13, 14:38Відповідь на 3 від DmZ

            Ну гітлер це не те що варто слухати та й варті ми багато але чому ми так довго витираємо лице поки бандюки плюють й плюють та тому що ми наполовину совчинами стали й можливо потрібні нові покоління але й з них наполегливо клепають совчин і це найстрашніше

              728.02.13, 14:39Відповідь на 4 від анонім

              Народ, який не здатний захистити свої інтереси, приречений на загибель . Боляче дивитись як Україна гине, повільно поступово та гине. Ніхто із сторони Європи чи Америки не прийде на допомогу народу, який прийняв добровільну повільну смерть! Якщо не схаменемось - наші онуки нас проклинуть!!!Я думаю що наше покоління вже прокляте і ми цього заслуговуємо, бо мало хто загадає схід і захід але точно всі сгадають тупого двічі зека гвалтівника а ми його терплячі раби

                824.06.13, 14:59

                Ми таки запровадимо окупантів у СКОТОМОГИЛЬНИК

                  924.06.13, 15:31Відповідь на 8 від Характерник+

                  Ми таки запровадимо окупантів у СКОТОМОГИЛЬНИК