Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Лента за лентою набої подавай

10

Коментарі

Гість: Nairia

13.11.12, 22:57

* rose*

    Гість: Світанок

    23.11.12, 23:35Відповідь на 1 від Гість: Nairia

    Красно дякую Золотко! В обране. , правда не знаю, чи зв'язок уже наладився. З повагою.

      Гість: Nairia

      33.11.12, 23:52Відповідь на 2 від Гість: Світанок

      Красно дякую Золотко! В обране., правда не знаю, чи зв'язок уже наладився. З повагою.Та то ж не мені, а Strannik777 требя дякувати - моя улюблена пісня у Чубая! Ми її колись на майдані співали разом з ним Я теж в обране. Рада, що Вам подобається, пане Вікторе

        Гість: Світанок

        44.11.12, 09:16Відповідь на 3 від Гість: Nairia

        Красно дякую Золотко! В обране., правда не знаю, чи зв'язок уже наладився. З повагою.Та то ж не мені, а Strannik777 треба дякувати - моя улюблена пісня у Чубая! Ми її колись на майдані співали разом з ним Я теж в обране. Рада, що Вам подобається, пане Вікторе = Слава Богу прийшло і мені сподобалося, а відносно подякувати - то я радий дякувати усім добрим людям, лише за те, що ВОНИ є, а Вам із Strannik777 за те, що зробили мені подарунок. Тож спілкуймося, любимо і поважаймо брат брата, бо ми того варті. І... ?... А чи вартувало проливати цим людям стільки крові, щоб нині у нас правила натуральна банда, ще страшніша, ніж "совок". Дялую!

          54.11.12, 12:53

          Чудова пісня

            64.11.12, 13:13

              Гість: Nairia

              74.11.12, 14:53Відповідь на 4 від Гість: Світанок

              [cit І... ?... А чи вартувало проливати цим людям стільки крові, щоб нині у нас правила натуральна банда, ще страшніша, ніж "совок". !Цього ми дізнаємося тільки згодом... і все залежимете тільки від нас...