хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Маріуполь. МК Азовсталь. Місто, де жити неможливо.



Украина . г. Мариуполь Координаты 47°0750 с. ш. 37°3350 в. д. Один из 10 крупнейших городов Украины, с населением полмиллиона человек. Владелец меткомбината - Ринат Ахметов, самый богатый человек Украины, владелец футбольного клуба Шахтер, народный депутат Украины, один из самых близких друзей президента Украины.Последние годы выбросы меткомбинатов практически не фильтруются по причине экономии средств, а так же оптимизации численности персонала меткомбинатов. Протесты экологов и населения начисто игнорируются местной властью, экологические службы и ведомства выполняют роль молчаливых статистов.

http://www.yaplakal.com/forum28/topic490775.html
11

Коментарі

118.10.12, 07:50

...це пекло і там живуть чорти нормальні люди не будуть там жити тому і вибрали від себе диявола у владу

    218.10.12, 09:28

    Вражає! У нас в Кривбасі теке діється тільки вночі. Вдень так нахабно не димлять.

      318.10.12, 10:52Відповідь на 1 від заблокований

      ...це пекло і там живуть чорти нормальні люди не будуть там жити тому і вибрали від себе диявола у владуВи хочете сказати, що корінні мешканці, чиї батьки і діди там жили і поховані, мають шукати собі пристановища деінде, або ж вони не люди?

        418.10.12, 14:11

        десь бачила фотки Маріуполя, гуляли на сайті. Жах. Оце курви дорвалися до влади, будують країну без людей

          518.10.12, 20:49

          Навіть я, проживши у Маріуполі більш 30 років, не бачила такої вражаючої відеозйомки
          Дякую за підтримку міста

            618.10.12, 22:27Відповідь на 3 від dytyna

            ...це пекло і там живуть чорти нормальні люди не будуть там жити тому і вибрали від себе диявола у владуВи хочете сказати, що корінні мешканці, чиї батьки і діди там жили і поховані, мають шукати собі пристановища деінде, або ж вони не люди?...саме так вважаю і так сказав бо так це виглядає Нормальні люди так жити не можуть. Я б переїхав кудись не зважаючи, що там поховані мої предки... чи чекати коли при такій екології буде генетично знищений рід? І всі ляжуть поруч з предками? Природа береже того хто сам себе береже - природній відбір. Тому той хто в такому живе приречений на хвороби, генні мутації вічне лікування, добування на це коштів і так втрачається людська гідність, подоба і людські, моральні, національні цінності. Буття визначає свідомість.

              Гість: путлер капут

              719.10.12, 19:37

              моторошна картина