Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Яценюк «поцапався» зі своїми однопартійцями через мову

Лідера «Фронту Змін» нардепа Арсенія Яценюка присоромили його ж одеські однодумці і однопартійці, повідомляє портал міста Одеси. Згідно з повідомленням, під час візиту Арсенія Яценюка до Одеси і його спілкування з міським активом «Фронту» між спікером і слухачами виник невеликий конфлікт. Так, присутнім не сподобалося, що політик говорить з ними російською мовою - із залу стали викрикувати «Ми Розуміємо українську мову!».

Зазначимо, що на ці висловлювання Яценюк відреагував досить жорстко, відповівши, що йому вирішувати на якій мові спілкуватися. «Я буду вирішувати, якою мовою розмовляти самостійно. Добре? Я хотів би, щоб в нашій країні кожен сам вирішував яка мова його більше влаштовує »- і продовжив виступ, втім, уже все-таки українською мовою.
22

Коментарі

анонім

119.05.12, 15:11

У кролика левячий рик прорізався? Отож, нове таке собі, гламурне Овощенятко!

    219.05.12, 15:14Відповідь на 1 від анонім

    У кролика левячий рик прорізався? Отож, нове таке собі, гламурне Овощенятко!Яценюк вже собі корону малює на 2015 рік!

      319.05.12, 16:21

      Нікчема Гідний жрець ВОНАї

        419.05.12, 16:39Відповідь на 2 від Julia Taneta

        У кролика левячий рик прорізався? Отож, нове таке собі, гламурне Овощенятко!Яценюк вже собі корону малює на 2015 рік! ЦЕЙ Яйценюк Є в багато раз більш небезпечний тим аніж ПРиколЯНУК бо хитріший і підліший й одна лиш ЖИДЮля може його переграти та й ступінь в жидомасонстві вана має вищий бо жь КАМАНДІРША Та ми вірим що цього літа буде ФЕНІТА ля комедія \\\\\\ http://photo.i.ua/user/4400999/270441/9135865/ \\\\\\\\ ДЯКА ВАМ !http://blog.i.ua/user/4400999/ Щасливо ! СЛАВА УКРАІНІ

          519.05.12, 17:44Відповідь на 4 від SOKILDNISТЕR+

          чекаємо літа.

            619.05.12, 19:57

            На що його однопартійці могли також відповісти: "А ми слухаємо ту мову, яка нас більше влаштовує" і залишити приміщення. Кролик забуває що він депутат і зобов'язаний переходити на мову виборця.

              719.05.12, 19:58

              Одеса - респект!

                819.05.12, 20:20Відповідь на 1 від анонім

                У кролика левячий рик прорізався? Отож, нове таке собі, гламурне Овощенятко!Так вже він кроликом і залишиться на все життя...

                  анонім

                  919.05.12, 20:37Відповідь на 1 від анонім

                  У кролика левячий рик прорізався? Отож, нове таке собі, гламурне Овощенятко!Скажений кролег - небезпечний звір

                    1019.05.12, 21:31Відповідь на 7 від gatyla

                    Одеса - респект!100 %! Виборці, іноді, значно кращі за тих, кого вони обирають!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна