Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Матч смерті

Шановне товариство ВАРТА, його модератори та всі українці!

Фільм "Матч смерті" стосується всіх нас, це черговий плювок в нашу душу. Давайте поширимо інформацію що даний фільм є АНТИУКРАЇНСЬКИМ і закличемо не ВІДВІДУВАТИ його. Будемо говорити про це в неті, на роботі, в дома. Коли наших дітей спробують повести на цей фільм організованим стадом, то теж не мовчатимемо!  Я наприклад перестав дивитися жида Зеленського з 95 кварталу коли він сказав від імені В. Ющенка фразу : "Я пропоную обявити економічну кризу Голодомором всіх українських олігархів" Я хочу щоб він поїхав у Ізраїль і сказав : "Я пропоную обявити економічну кризу голокостом всіх еврейських олігархів". Хочу побачити за скільки часу його випхають з країни.  Коли актор Безруков говорить що "украінци встрєчалі фашістов с цвєтамі", то він замовчує, що на це були ОБЄКТИВНІ ПРИЧИНИ.

Потрібно зняти  українські фільми  :
1. Про спільний парад Гейнца Гудеріана і Кирпоноса у Бресті.
2. Про передачу євреїв органами НКВД гестапо.
3. Про замінування центу Києва саперними батальонами армії Власова.
39

Коментарі

121.04.12, 23:23

    221.04.12, 23:31

    А що робити з українським телебаченням, коли по провідних каналах ідуть фільми про кримінальні розборки, "доблєстних мєнтів", ...і в котре "Бригада" ...лять

      321.04.12, 23:53Відповідь на 2 від vov4ik126

      А що робити з українським телебаченням, коли по провідних каналах ідуть фільми про кримінальні розборки, "доблєстних мєнтів", ...і в котре "Бригада"...лятьА всі новини звелись до кримінальної хроніки, ніби ми всі тепер братки і нас більше нічого не цікавить?.. хіба що можуть розбавити новини гейпарадами та захистниками собак і кішок.

        422.04.12, 00:06Відповідь на 2 від vov4ik126

        Особисто я вже його не дивлюсь.

          522.04.12, 00:09

          Фільм (на жаль, або на щастя) не бачив. Перегляньте програмку : серіал, на серіалі доблесні менти, чесні прокурори,справедливі судді!!!

            622.04.12, 00:12Відповідь на 4 від rutzit

            іноді ТВІ, більше - "Мега" досить (як на український) цікавий канал...

              722.04.12, 00:13Відповідь на 5 від Юрий Смирнов

              От і я про це...

                822.04.12, 00:15Відповідь на 6 від vov4ik126

                У мене звичайна кімнатна антена, тому про ці канали лише чув.

                  922.04.12, 00:22Відповідь на 8 від rutzit

                  У мене теж мєти,літєйний, прокурорская провєрка, и т.д.

                    анонім

                    1022.04.12, 08:40

                    Після 2010 так званого "українського" ТБ просто не дивлюсь...
                    Про "шедеври" московського тб і кіно взагалі мови немає... В світі є багато цікавого та дійсно достойного для перегляду, щоб ще витрачати час на їхню муйню....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна