хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

В’ячеслав Чорновіл хотів будувати чесну Україну

25 березня --- 13 років з дня загибелі В’ячеслава Чорновола. Досі триває розслідування у кримінальній справі за фактом смерті у дорожньо-транспортній пригоді колишнього лідера Народного руху України. За цей час ідеї Чорновола не знецінилися, а набули гострої актуальності, вважає народний депутат IV скликання Валерій Лебедівський. Він працював із В’ячеславом Чорноволом з 1989 року.

Зараз Україна знову наближається до виборів. Чи є в громадян України шанси обрати тих, хто не ставитиметься до України як до колонії? – Більшість сучасних політиків-прагматиків здатні будувати добробут тільки у власних маєтках та прагматичну економіку на своїх підприємствах. А В’ячеслав Чорновіл хотів будувати чесну справедливу Україну. Для цього потрібні моральні люди. Що ж робити? Як повернути моральність у політику? Ми маємо оцінювати людей не за їхніми словами, а за їхніми справами. Ми мусимо обирати моральних людей. Таких я бачу серед тих, хто організував ініціативу «1 грудня». Це В’ячеслав Брюховецький, і Богдан Гаврилишин, і Євген Сверстюк, і Мирослав Попович… Треба дослухатися до думок цих людей. Вони можуть і мають право вказати на наші проблеми й показати шлях. Навколо цих людей має гуртуватися громадянське суспільство. Ми не можемо втратити шанс так, як це сталося у 2005 році. Тоді не вистачило політичної волі у тогочасного керівництва поставити інтереси країни вище від власних сьогоденних інтересів. Тепер головне – зрозуміти, куди ж треба рухатися. Цілком очевидно, що найперше треба зміцнювати й розбудовувати громадянське суспільство.

22

Коментарі

126.03.12, 01:16

Вічна пам'ять пану В'ячеславу- справжньому патріоту України

    226.03.12, 01:17

    Таких людей в політиці більше нема...

      326.03.12, 03:57

      Здається він був останнім моральним політиком

        анонім

        426.03.12, 08:34

        Вічна память Великому Українцеві!

          526.03.12, 08:46

          Вічна пам'ять.

            626.03.12, 09:22

              726.03.12, 10:55

                826.03.12, 11:50

                  926.03.12, 14:23

                  Хай спочиває у Бозі. Але... Інколи мені здається що він міг стати нашим Валенсою чи Гавелом. Але чи не зміг чи не схотів...

                    1026.03.12, 15:41

                    Я был на встрече с ним. Общался лично http://photo.i.ua/user/3366688/205252/5349866/ Из-за того, что кремляди чувствовали его величину, он и был уничтожен. Так в свое время поступил Брежнев, убрав Машерова. Я тогда, как раз, был в Минске, знаю о чем говорю.
                    Жаль, у Украины был шанс выбраться из синегнойного болота.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна