хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

ПР уже зараз думає - мажоритарників після виборів купить ТУШКАМИ

На майбутніх парламентських виборах Партія регіонів набере як мінімум 
25%. Таку думку висловив депутат від Партії регіонів Володимир Зубанов, якого цитує прес-служба партії.

  Зокрема, коментуючи заяву заступника лідера партії "Батьківщина" Олександра Турчинова про те, що опозиційні сили візьмуть 100 мандатів по мажоритарці і 170 - за списками, парламентарій заявив: "Турчинов враховує якийсь ідеальний варіант, який не можна буде виконати".

"У кожному окрузі не буде по одному представнику влади і опозиції. Буде багато кандидатів, які будуть говорити про свої самостійні позиції і погляди. Відомі бізнесмени та громадські діячі підуть в округи, де вони відомі. Тому змагання буде дуже серйозним", - зазначив "регіонал".

"По мажоритарці пройдуть більш-менш відомі люди, а не ті, про які говорить Турчинов. Бо тут виборець підходить до вибору більш прагматично, з огляду на реальні можливості того чи іншого кандидата", - пояснив Зубанов.

"Ми вже маємо такий досвід і знаємо: більшість, яка приходить по мажоритарці, налаштована співпрацювати з владою, а не конфліктувати з ними. Вони йдуть з реальними пропозиціями про поліпшення ситуації в тому чи іншому окрузі. А в суперечці з владою це зробити неможливо", - зазначив депутат.

За словами парламентарія, "мажоритарники не будуть такими радикальними, як вважає Турчинов".

"Ті цифри, які він називає по мажоритарці, треба поділити на три-чотири. Тоді можна отримати для опозиції реальні шанси. У них так може пройти Тягнибок, ще кілька радикально налаштованих людей, відомих на всю Україну. Решта не пройдуть", - підсумував політик.

За матеріалами: УП
22

Коментарі

12.03.12, 15:50

брехня це, які там 25% !!! Чому вони себе так тихесенько і чемнесенько ведуть ??? Та тому що в них в кишені вже 310 депутатських місць, ... А як так ??? А так як і кожного разу - вибори будуть тотально сфальшовані !!!

Пояснюю !!! Наприклад - одна із технологій, яка працює безвідказно !!! Підїзджають вночі під хату голови виборчої дільниці і ... замінюють протокол (в них все є) !!! ... А Ви потім щось докажіть ... - нічого не докажете , ... бо вас битимуть - і міліція, і баньдюки, а судді з прокурорами замість того, щоб відкривати справи проти фальсифікаторів будуть їх відкривати проти Вас !!!

    анонім

    32.03.12, 15:52

    Як на мене бандюк має рацію. Овощ прикупе собі необхідну кількість депутатів і не тільки мажоритарників, а й зі списків. В першу чергу теперішніх парламентських партій.Та й в УДАР майбутні тушки вже поперли косяком і сам Кличко заявив про готовність співпрацювати з ПРиматами, аби тільки не з націоналістами. Як кажуть -- голосу не голосуй, а отримаєш як не ПРіБЮТ то кодлоліцію.

      42.03.12, 15:53

      Не думаю, що всі мажоритарники прдадуться владі ...
      Життя покаже!

        анонім

        52.03.12, 15:56Відповідь на 1 від НиколайВторой

        Не погоджусь тільки в одному -- приїздити і тиснути будуть посеред білого дня, не ховаючись.

          анонім

          62.03.12, 16:00Відповідь на 4 від Julia Taneta

          Не думаю, що всі мажоритарники прдадуться владі ...
          Життя покаже!
          Всі не продадуться. Я навіть знаю, хто точно не продастся. Але скільки їх таких буде? Дай Бог, аби Свобода 20 округів узяла.

            72.03.12, 16:06Відповідь на 6 від анонім

            Не думаю, що всі мажоритарники прдадуться владі ...
            Життя покаже!
            Всі не продадуться. Я навіть знаю, хто точно не продастся. Але скільки їх таких буде? Дай Бог, аби Свобода 20 округів узяла.
            Я вірю, що люди в нас мудрі! За останній рік більше половини виборців ПРіБЮТу помудрішали. Вони відверто кажуть: гроші брати будемо і в тих і в тих(це наші гроші, які в нас вкрали)..., а голосувати будемо за своїх, тих, які не підкуповують!!!

              анонім

              82.03.12, 16:22Відповідь на 7 від Julia Taneta

              Той ушльопок і мене в ігнор відправив -- а я йому не хамив, вів себе чемно!

                92.03.12, 16:28Відповідь на 8 від анонім

                Той ушльопок і мене в ігнор відправив -- а я йому не хамив, вів себе чемно!Невже то для тебе трагедія?

                  анонім

                  102.03.12, 16:38Відповідь на 9 від Julia Taneta

                  Той ушльопок і мене в ігнор відправив -- а я йому не хамив, вів себе чемно!Невже то для тебе трагедія?Я плячю і рідаю!

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    3
                    попередня
                    наступна