хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

На Тульщині знайдено стародавнє українське місто

На Тульщині знайдено стародавнє українське місто Чернігівського князівства

За повідомленнями російських окупантів відвічних українських земель, археологи знайшли під містом Чекаліним (Суворовський район Тульської області) давньоукраїнське місто Дівягорськ, яке згадувалося в літописах, але було виявлене тільки зараз. Місто Дівягорськ, що існувало на рубежі 11–12 століть на території Чернігівського князівства, відоме за літописними записами. Історики вважають, що це місто було знищене у 1146–1147 роках в результаті воєн. Головною знахідкою археологів став посад Дівягорська, де жили ремісники і торговці. Під час розкопок вдалося знайти предмети, що свідчать про побут жителів Дівягорська: кістяний прокол, грибоподібне руків'я, можливо від ножа, фрагмент браслета з скла. На місці розкопок виявлено поховання семи осіб. Вважається, що всі вони були убиті під час штурму міста. Їхні тіла були поховані на дні кріпосного рову по-християнськи — зі складеними на грудях руками. Розкопки продовжаться до середини серпня, після чого фахівці почнуть вивчення знахідок.

28

Коментарі

18.08.11, 17:18

земля по-малу ділиться своїми знаннями та секретами

    28.08.11, 17:20Відповідь на 1 від Люстерко

    земля по-малу ділиться своїми знаннями та секретамиТАК, ТАК!!!

      38.08.11, 17:21

      Казав один жидок на цьому сайті:"А ви й досі носитесь з горшками"???

        48.08.11, 17:28Відповідь на 3 від дТОЛЯізХорола

        Казав один жидок на цьому сайті:"А ви й досі носитесь з горшками"???Кожному своє - хтось носить пейси, а хтось - горщики...

          58.08.11, 17:30Відповідь на 1 від Люстерко

          земля по-малу ділиться своїми знаннями та секретами...іншими словами:"Шило в мішку не сховаєш"

            68.08.11, 17:43

            Дякую. Але мацкалям хоч кіл (осиновий) на голові теши! В історії по-кацапськи навіть Новгород старіший Києва.

              78.08.11, 17:48Відповідь на 4 від Perovdupu

              Казав один жидок на цьому сайті:"А ви й досі носитесь з горшками"???Кожному своє - хтось носить пейси, а хтось - горщики...Я написав тому,що мене вбиває підсміювання над Ющенком.Якщо не любим своєї історії - ми ніщо.

                88.08.11, 19:19

                  98.08.11, 20:19Відповідь на 7 від дТОЛЯізХорола

                  Казав один жидок на цьому сайті:"А ви й досі носитесь з горшками"???Кожному своє - хтось носить пейси, а хтось - горщики...Я написав тому,що мене вбиває підсміювання над Ющенком.Якщо не любим своєї історії - ми ніщо.Так і я ж про це
                  Всі підколки про горщики нам давно відомі - ким коли і на кого заточені.

                    108.08.11, 20:29Відповідь на 9 від Perovdupu

                    Казав один жидок на цьому сайті:"А ви й досі носитесь з горшками"???Кожному своє - хтось носить пейси, а хтось - горщики...Я написав тому,що мене вбиває підсміювання над Ющенком.Якщо не любим своєї історії - ми ніщо.Так і я ж про це
                    Всі підколки про горщики нам давно відомі - ким коли і на кого заточені.
                    Вони вже знищили Ющенка та Майдан,а й досі не заспокояться.Жидомасони точать Україну.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна