Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

lykasha

51 рік, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 38-50 років

У УПЦ МП «Все пропало»

Найбільша паска, яку збиралися освятити на території Києво-Печерської Лаври, перед Успенським Собором, розвалилася. Про це журналістам повідомили у прес-службі УПЦ МП.

Наразі на площі перед Успенським Собором знаходиться біля сотні людей.

Як зазначив голова синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, протоієрей Георгій Коваленко, та організація, яка виготовляла паску, не впоралася зі своїм завданням.

"Так сталося, що ті, хто виготовляли її, не впоралися з таким завданням, не впоралися з такою вагою, але зараз вони намагаються зробити все можливе, щоб до початку богослужіння доставити паску сюди. Тобто, вона випечена, і її намагаються зараз доставити", - додав він.

Коваленко також зазначив, що якщо паску все ж доправлять до Лаври, то в кінці служби вона буде освячена і роздана людям, а якщо не привезуть – людям роздадуть крашанки.

Також, за його словами, посвячення найбільшої паски не було обов’язковою частиною богослужіння. "Адже добра справа ніколи не буває без спокус. Тому ми і це подолаємо, і в цьому немає нічого страшного", - сказав Коваленко.

У свою чергу, у прес-службі УПЦ МП зазначили, що навряд чи паску, яка розвалилася, після того, як її зберуть, може бути внесена до Книги рекордів України.

Як повідомлялось раніше, на території Києво-Печерської Лаври планувалося освятити паску заввишки 2 метри і зафіксувати її у Книзі рекордів України, а після завершення Пасхальної служби - роздати людям.
23

Коментарі

124.04.11, 00:05

гріх з такого сміятися. хлібчик все ж

    224.04.11, 00:07Відповідь на 1 від Володюсик

    гріх з такого сміятися. хлібчик все жА хіба схоже що я сміюся???

      Гість: RealSam

      324.04.11, 00:07

      Може ті сектанти-сатаністи хоч якісь висновки зроблять.... Хоча мені в це мало віриться...

        424.04.11, 00:18

        Задовольнити власні амбіції, довівши всім, що "в нашому патріархаті найкраще і найунікальніше", схоже не вдалося...

          524.04.11, 00:18Відповідь на 3 від Гість: RealSam

          Може ті сектанти-сатаністи хоч якісь висновки зроблять.... Хоча мені в це мало віриться...Прихожан у них багато! А це ж все НАШІ люди!!!???
          Як бути з людьми???

            624.04.11, 00:20Відповідь на 4 від Edius

            Задовольнити власні амбіції, довівши всім, що "в нашому патріархаті найкраще і найунікальніше", схоже не вдалося...Так, Так!!! А Боженька ж попереджав, що то є гріх!!!

              724.04.11, 00:24

              А в библии сказано: на Паску потреблять ТОЛЬКО ПРЕСНЫЙ хлеб и ВИНО!
              Ото их Боженька и наказал - что готовили ДРОЖЖЕВУЮ СДОБУ и ЯЙЦА...

                824.04.11, 01:25

                Не готовий робити якісь висновки, проте помітив, що випадковості майже ніколи не бувають випадковими.

                  924.04.11, 02:29

                  Збережи Боже од такого частування!
                  Вже більше десяти років пройшло, як я завів дітей до церкви, та не знав, що вона московського патріархата. Священнику сподобались яйця "шкрябанки" зроблені дітьми. Дітки обміняли яйця на паску. Добре, що знав що робити у випадку отруєння. Тепер мене до їх "церкви" ніякими ласощами не заманиш.
                  Цікаво, як станеться, який запис зроблять у книзі рекордів. "Така церква замовила отакенну паску". Як люди потруяться, скажуть, а то не ми. Молодці, ось в кого можна хитрощам навчатися!!!

                    Гість: RealSam

                    1024.04.11, 02:47Відповідь на 5 від Julia Taneta

                    Я мав на увазі не простих вірян, а московських попиків, котрі запудрили їм мозок. Якщо на місце провокаторів прийдуть українські священники, я не думаю, що віряни будуть протестувати....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна