Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Поляки під вигуки «вбивця» спалили опудало Путіна (ФОТО)

10.04.11 // 11:38

Близько двох тисяч поляків у суботу ввечері пікетували Посольство Російської Федерації у Варшаві з вимогою розповісти правду про причини Смоленської катастрофи, що сталася 10 квітня 2010, пише УНІАН .

Пікетники вигукували антиросійські гасла, і під вигуки «вбивця» спалили опудало глави російського уряду Володимира Путіна.

Вони також вигукували гасла «Коморовський - геть у Москву!» і «Дайте ящики - заберіть Бронька (скорочення від Броніслава )!».

Пізніше учасники пікету перейшли до резиденції Президента Польщі Броніслава Коморовського та будинку уряду, які розташовані поруч з Посольством Росії, і також скандували гасла проти президента і прем'єра, зокрема називали їх зрадниками.

Крім того, учасники акції також пройшли повз посольство США з вигуками «Допоможіть нам!».

За даними польських ЗМІ, одного з організаторів акції, журналіста Gazeta Polska під час повернення додому затримала поліція. Кілька його знайомих вирушили пікетувати поліцейську дільницю, проте близько півночі затриманого звільнили.

Джерело

26

Коментарі

111.04.11, 22:33

У нас таке зроби своя ж влада посадить.....А вони великі любителі полірувати зад "Барона всея Русь"

    Гість: RealSam

    211.04.11, 23:27

    Поляки думали, що вже здихались "братської" любові? Не так то легко...
    Поки не розмістять в себе ПРО, доти не будуть почувати себе в безпеці...

      311.04.11, 23:46Відповідь на 2 від Гість: RealSam

      Думаю там ще і тактині ракети не завадять. Хочеш миру - готуйся до війни.

        Гість: RealSam

        411.04.11, 23:49Відповідь на 3 від uraha

        Десь так.... Особливо, коли маєш таких добрих сусідів.... Ну поляки хоча б в НАТО... А в нас (пішла нецензурна лексика).....

          512.04.11, 00:50

          Я тільки побачила!!! ( Ви знаєте про що я )
          Дякую!!!

            612.04.11, 00:56


            а я з самого початку казав, що без кривавих моССкальських пик там не обійшлося!
            поляки правильно розуміють ситуацію!

              анонім

              712.04.11, 05:24

              ... так, кацапи свого носа будуть сунути завжди...., ох маємо сусіда блін..

                анонім

                812.04.11, 07:30

                Нда...здихатись хазарина не так просто...

                  912.04.11, 08:59

                  За цей рік Польща перетворилася з нашого друга на друга Росії......

                    1012.04.11, 09:21

                    Магия Вуду! - интересно, а у жертвы хоть температура повысилась?!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна