Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

До співтовариства.

Шановні,друзі!
Наше співтовариство існує всього кілька днів.За цей час стрімко зросла кількість його членів та,відповідно,заміток.
Товариство створювалось як об"єднання тих, "хто не розмінює Україну на вождів і псевдопатріотів і має за життєве кредо - "Україна понад усе!"(замітка "ВАРТА")
Читаємо опис співтовариста:"
Співтовариство патріотичного спрямування. Націоналістичний рух. Невідома
історія України. Інформаційна просвіта суспільства. Дискусійний клуб
щодо політичних кроків влади і опозиції. Обмін досвідом інформаційної
боротьби з антиукраїнськими діями на теренах України і сусідніх держав."
Що ми бачимо в нашому товаристві???
На мою думку,товариство перетворюється в стрічку новин інтернету.Я вважаю,що не потрібно робити статті,де скопійований початок з якогось джерела,а далі -посилання на це джерело.Добре ще,якщо лінк має відношення до мети нашого товариства.
Давайте робити власні цікаві замітки(як приклад ,"Книгозбір «ВАРТИ»").Якщо якась стаття і взята з інтернету,можна редагувати її,додати власний коментар,голосування і т.д.Нехай у співтоваристві протягом дня з"явиться лише одна замітка,але цікава,яка б вирізняла "Варту" від десятків інших товариств.
А яка ваша думка???
28

Коментарі

17.04.11, 09:57

ВАРТА на то і ВАРТА щоб висвітлювати болючі теми, а не збирати книжечки.Висвітлювати,а не копіювати все підряд.Для цього,будь ласка,є свій блог.

    27.04.11, 10:03

    ВАРТА на то і ВАРТА щоб висвітлювати болючі теми, а не збирати книжечки.Висвітлювати,а не копіювати все підряд.Для цього,будь ласка,є свій блог.ОкейЯ написав це не для образи. Хочу вислухати думку всіх членів.

      37.04.11, 10:23

      розумно. треба більше дій, ніж демагогії.

        47.04.11, 10:23

          57.04.11, 10:39Відповідь на 3 від Fred Perry

          розумно. треба більше дій, ніж демагогії.Пропонуйте,друзі, свої свої ідеї.
          Що можна придумати щось цікаве??
          До речі,замітка тільки для членів товариства,зайві не прочитають.

            67.04.11, 10:57

            Я гадаю що дискусійний та книжковий клуби завжди повинні бути, нехай вони будуть закриті від стороннього ока, але ж ми повинні якось обговорювати і спілкуватись між собою, шукати істину, сперечатись, для кращого розуміння ситуації що складається в країні, копіастити статті не треба, можна дати ссилку на цікаву статтю подію і ОБГОВОРЮВАТИ її тут.

              77.04.11, 11:28Відповідь на 6 від Люстерко

              Я про книгу,навів як приклад.Ясно,що потрібне обговорення.Я проти копіювання великої кількості заміток,коли ледве встигаєш читати.Яке там обговорення!!!?

                87.04.11, 11:44Відповідь на 7 від дТОЛЯізХорола

                Я про книгу,навів як приклад.Ясно,що потрібне обговорення.Я проти копіювання великої кількості заміток,коли ледве встигаєш читати.Яке там обговорення!!!? про книжки все одно цікаво дізнатись про новинки, якщо воні дійсно варті уваги, чи просто розпіарене щось.
                Скажіть та стаття вчорашня у бандерівця хіба не потребує закритого нашого обговорення? Я вважаю, що таке якраз і потрібно обговорювати в закритому режимі. Сперечатись між собою хоч до хрипоти. Бо виходить судячі із розділу "політика"
                на сайті підтримка :
                Ю.Т. 10200
                О.Т. 4300
                А.Я.2000
                А.Г.1100
                В.Ю. 700,
                Хто буде почутий? Ми так і залишимося "противсіхами" і "Юлефобами"

                http://blog.i.ua/user/2800596/679887/?p=2#advA_advC_679887_12031795

                  97.04.11, 12:09Відповідь на 8 від Люстерко

                  Читав. Це -глуха стіна.Фанати Юльки глухіші,навіть за фанатів голубих.

                    107.04.11, 12:16Відповідь на 9 від дТОЛЯізХорола

                    Читав. Це -глуха стіна.Фанати Юльки глухіші,навіть за фанатів голубих.Я знаю, що стіна, алеж ця стаття це зумисна провокація. провокація якій деякі поаплодували. Таким чином не те що не засудивши її, а навіть більше -- змішали грішне з праведним. Я жодного разу не те що не розкаїлася, що не підтримала Юлю, а ще більше впевнилася в своїй правоті. За одним жалію, що коли майдан скандував "Юлю в прем'ери!" , не заперечила цьому голосно, на весь майдан.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна