Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Краматорськ. Дві версії.

12

Коментарі

110.02.15, 23:22

мирные ополченцы стреляют только фантикамиа не снарядами

    211.02.15, 00:19

    я так розумію, свіженьки рашкотроль прийшов нерозумним коклам відкрити очі?
    Можете не обтяжувати себе відповіддю

      анонім

      311.02.15, 00:26

      без наказу карлика нічого не відбудеться. Карлик вже давно живе емоціями. Він на вигляд спокійний. Він мало не танцював (ноги самі крутились), коли яник нарешті приїхав підписувати до нього договір. Зараз він (карлик) в стані помсти. Звичайно, він щось планує, рохраховує, але емоції керують. Тому і помилка з Боінгом, тому стріляють в мирних.
      Його опустили в Австралії нижче плінтуса.
      Він розуміє - крок назад, здача позицій...і в Росії почнеться... На жаль. Він це розуміє, не дурний - війна рятує його від внутрішніх проблем. Троль правильно написав - тільки адресу поплутав.

        411.02.15, 00:34

        новые ракетные установки, мощнее прежних! - путлер уже никого не удивит своими зверствами, чем дальше, тем мощнее оружие использует, а кто там хочет его умиротворить? Дожидаться будем самого мощного?

          511.02.15, 00:36Відповідь на 2 від Міс Марпл

          я так розумію, свіженьки рашкотроль прийшов нерозумним коклам відкрити очі?
          Можете не обтяжувати себе відповіддю
          лучше им не отвечать - это для них приглашение оставаться на нашем портале - тошнит уже от них.
          Сейчас зашла посмотреть статейку о смерче - заходятся они там ненавистью к нам, предлагают всех смерчами и ядерными зарядами уничтожать, а мы их тут даже не блокируем - так не годится!

            611.02.15, 00:56Відповідь на 5 від Ertosi

            я так розумію, свіженьки рашкотроль прийшов нерозумним коклам відкрити очі?
            Можете не обтяжувати себе відповіддю
            лучше им не отвечать - это для них приглашение оставаться на нашем портале - тошнит уже от них.
            Сейчас зашла посмотреть статейку о смерче - заходятся они там ненавистью к нам, предлагают всех смерчами и ядерными зарядами уничтожать, а мы их тут даже не блокируем - так не годится!
            взагалі-то я внесла її в ігнор одразу, і профіль промінусила

              711.02.15, 01:10Відповідь на 6 від Міс Марпл

              ты - силы медленного реагирования

                811.02.15, 02:14Відповідь на 7 від Al KazlOFF

                просто воно раніше не каментило мій блог

                  911.02.15, 02:16Відповідь на 8 від Міс Марпл

                  оно не только у тебя бывает.

                    1011.02.15, 02:17

                    Проамериканские ВСУ, как сегодня заявили СNN стреляли по Краматорску. Провокация удалась! Чего добивается Порошенко? Больше жертв и больше оружия от Америки. А если вдруг мир и народ Украины потребует социальной революции. А денег нет! Вот поэтому то и не хотят заключать мир, потому что им ответить нечего народу и поэтому нужен враг-агрессор Россия. Люди, украинцы, вас оболванивают!Типу, жарт такий чи ти обкурене?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна