Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Щоб розуміти масштаб.

   В ці дні відбуваються трагічні події в Маріуполі.Я побував в багатьох містах України,а з Маріуполем якось не склалось.Через останні події,вирішив поцікавитись в інеті,що ж це за місто,-Маріуполь.Почитавши вікіпедію та кілька іншіх сторінок в інеті,був приємно здивований величиною та значенням для України цього міста.

   Щоб зрозуміти,що означає для нас ,крім стратегічного розташування,місто Маріуполь,наведу кілька цифр.
Населення — 458 533 мешканців (2014),це десяте місце по Україні.За кількістю населення та промисловим  потенціалом Маріуполь переважає такі міста як
Луганськ,Вінниця,Житомир,Суми,Полтава,Запоріжжя,Чернигів,Херсон та ще з десяток інших областних центрів.
З 13 червня 2014 року в Маріуполі тимчасово розміщується Донецька ОДА.

Значний порт та індустріальний центр країни. У місті діють два великі металургійні комбінати (Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча та «Азовсталь») та найбільше в Україні машинобудівне підприємство — концерн «Азовмаш», продукція яких складає значну частину експорту України. У промисловості Донецької області частка Маріуполя — 37,5%, в Україні біля 7%.

Місто має давню історію (Маріуполь — перший населений пункт на території Донецької області, що одержав статус міста, в 1779 році), є «металургійною столицею» України, регіональним курортом, неодноразово одержував вищі місця в українських рейтингах за благоустроєм тощо.

Ось таке місто Маріуполь.Треба лягти кістьми і зберегти його під нашим контролем.Під Маріуполем вирішується доля всієї України.Справа не лише в економіці,а і в стратегічному розташування міста.Якщо не дай боже ворог захопить це місто,то до ніг загарбників впаде весь південь,аж до Одеси.

93%, 26 голосів

7%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
25

Коментарі

126.01.15, 14:08

101% ЗА, думаю це всі розуміють

    226.01.15, 16:22

    Іншого виходу немає.

      326.01.15, 16:27

      *Найголовніше є те що це давне місто освячено іменем Пречистої Богородиці Шануймо Бога і те що добре і святемолімось за просвітлення тих які не вірять в те що пише Біблія та в те що передає Бог нам офіцерам \священикам УПА\УГВРПрости й спаси БОЖЕ https://www.youtube.com/watch?v=Pfh1GgBt820 До Великодня 2015 попри СЕРЕДЗЕМНЕ море проривом танків через Україну й Румунію\Сербію Антихрист Путін організує освобожденіє й змирення Єрусалима спочатку спровокувавши там криваві конфлікти між вірами а потім помиривши їх як лжецар і лжемесія жидів й Путіна визнає за царя лжебог Коперфільд і буде ГЛОБАЛуряд з ЄвроЖИДсоюзом\США так як пише Бібліяhttp://blog.i.ua/user/4400999У найважчі дні до України прийде Бог ! Борімося і поборемо ! Молімося і вимолимоСЛАВА УКРАЇН

        426.01.15, 16:45Відповідь на 2 від Perovdupu

        УПА й Христос попереджали про останню цю війну й головне щоб Бог зменшив число жертв українців та вкоротив задля вибраних своіх найстрашніші дні в яких переможено і убито буде багато добрих людей...але Бог поверне іх в першім воскресінні не з гробів а з небес храмі\ найбільше з тих 357 тисяч землян а саме 200 тисячі будуть украінці ! Попереду згідно Біблійних пророцтв є спроба знищення християн і Христової Русі \ так як на третій день в Почаїві 1675р КОЛИ БУЛО ВБИТО більшу частину українців в найважчу хвилину іспиту БОГ прийде в Украіну і спасе 2015 добрих родичів воскреслих з неба героів та друзів УПА !БОГпокарає тих хто був байдужий боягузливий чи недовірливий і пихатий...А особливо будуть покарані з Антихристом Путіним ГЛОБАЛжидомасони прокляті СЛАВА УКРАЇНІ

          526.01.15, 18:56Відповідь на 4 від SOKILDNISТЕR+

            626.01.15, 19:42

            не буду коментувати але мені здаеться там питання -СКІЛЬКІ БУДЕ КОШТУВАТИ СДАЧА. ЧИ НЕ СДАЧА

              726.01.15, 20:04

              Маріуполь не лише економічно потужний, але й культурний центр

                826.01.15, 20:08

                Это наш город это наша страна

                  926.01.15, 21:16Відповідь на 6 від Gogilo

                  не буду коментувати але мені здаеться там питання -СКІЛЬКІ БУДЕ КОШТУВАТИ СДАЧА. ЧИ НЕ СДАЧАі не мрій.

                    1027.01.15, 10:49

                    Бійці не здадуть.А влада-може...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна