хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Два поста Радміли Корж)) Я посміялася))

https://www.facebook.com/radmila.korzh?fref=nf

Сиджу в Укрінформі на презентації соцдослідження по Донбасу. Вгодована свіженька цьоця драматично ниючим голосом акторки провінцийного театру виє. Про те, що "войну развязали олигархи" та про "умирающих от голода земляков в Донецке"м. В перевах гирже з кореспондентами. Хочеться підійти , взяти за карк та сказати все шо думаю

ще трохи про сьогоднішню укрїнформівську цьоцю... Серед плачу про "блокадників" прошмигнула така фразочка: "Там люди, там мои родственники! Они похудели... На 80 килограмм!"
Питання: скільки потрібно важити людині, щоб схуднути на 80 кіло і не померти? Знаєте, навіть я, з своїми 90+ вже певно б окочурилась би. Чи її родичі схудли на 80 кіл совокупно? Тоді треба б було поцікавитись - загальну вагу родичів... Капздєць, дорогіє товаріщі...
А як ви думаєте, до кого по закінченню кинулись колеги записувати коменти? Правильно думаєте... До цьоці... Проніклісь...
14

Коментарі

Гість: NeManul

120.12.14, 01:15

Блін, я б важив 12 кг... навіть не знаю, що сказати

    220.12.14, 01:16Відповідь на 1 від Гість: NeManul

    я б -30)

      320.12.14, 01:21Відповідь на 1 від Гість: NeManul

      Блін, я б важив 12 кг... навіть не знаю, що сказатиа я б став антиматерiэю.
      з вагою мiнус тридцять

        420.12.14, 01:24Відповідь на 3 від Лъйошкин_Кот

        50 кіло як для кота - то геть немало

          520.12.14, 01:34Відповідь на 4 від Міс Марпл

          50 кіло як для кота - то геть немалоЯк на мiй ягуарський розмiр у 170см,менi бiльше не треба
          а менше-хворобливо

            Гість: NeManul

            620.12.14, 02:11Відповідь на 2 від xMbIPEHOK

            я б -30)тебе б вже не було Хоть мене теж, оскільки тільки кості важать кеге 30

              Гість: NeManul

              720.12.14, 02:12Відповідь на 3 від Лъйошкин_Кот

              Блін, я б важив 12 кг... навіть не знаю, що сказатиа я б став антиматерiэю.
              з вагою мiнус тридцять
              Більше їсти треба, бо всяке буває бачиш

                820.12.14, 02:19Відповідь на 7 від Гість: NeManul

                Та то я дещо схуд влiтку,так ся стало,а реально моя норма-60кг плюс мiнус,швидко нажену,щоб вiтром не хитало)).
                А щодо бiльше iсти-я ж хоч й прожорливий,але й рухливий гамнюк:що наiв то зразу й вибiгав

                  920.12.14, 06:36

                  дивися по СТБ...Зважені і щасливі....і то там таких рекордсменів нема....те що народ там недоїдає - це факт....

                    анонім

                    1020.12.14, 08:13

                    .....бідны моі кісточки, навіть шкірки не зозталося би....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна