Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Вы правда считаете, что мы вам будем кланяться за газ?

Ватники! Вы правда считаете, что мы вам будем кланяться за газ? Вы правда так считаете? Да мы зимой на снегу будем спать!!! В спальных мешках, если надо!

Наши ребята зимой в 20 градусный мороз под водометами стояли! Вы нас пугаете холодами?

berkut_386b1

Вы правда считаете, что имеете моральное право шантажировать своим газом другие нации и народы? Вы думаете, что имеете моральное право подчинять себе народы, потому что у вас есть газ? Вы думаете, люди будут делать то, что вы захотите, а если не будут, то вы имеете право лишить их дома тепла?

Вы правда считаете, что если вы отрежете газ украинцам, то они поймут, как были неправы, и пойдут к вам на поклон?

У меня для вас плохие новости. Все, что поймут украинцы – это то, что вы МРАЗИ. Впрочем уже давно поняли.

(с)

Прохання максимальний репост.

45

Коментарі

124.10.14, 23:43

ПОМЯНІМО НАШИХ страдників й ГЕРОІВ Й 26 жовтня кожен проголосуймо совісно з розумінням що головні НАШІ бої проти АНТИХРИСТА ПУТІНА та його явної і таємної мерзоти є ПОПЕРЕДУ = ВІРУЄМ у ВОСКРЕСІННЯ й СПАСІННЯ та ПЕРЕМОГУ УПА й БОГА ! Спаси ГОСПОДИ ! Не зрадьмо полеглих Героів http://blog.i.ua/user/4400999/======= СЛАВА УКРАІНІ

    224.10.14, 23:46Відповідь на 1 від SOKILDNISТЕR+

    Героям Слава!

      324.10.14, 23:48

        425.10.14, 00:23


          525.10.14, 00:31

          краще буду вже дровами палити ніж у піду на поклін до Путіна. ПТН ПНХ

            625.10.14, 00:48

            дурні кацапи не розуміють що вони вже налякали європу тим що не дадуть газу. Але потерпати будуть вони самі. Прибалти 27 числа запускають термінал зріждженого газу (м. Клайпеда) який забеспечить три прибалтійські республіки на 90% дешевшим зрідженим газом , словаки зменшують поставки з раші на 10-15%, поляки вже зменьшили і йде повним ходом робота по збільшеню видобутку в Норвегії. Скоро кацапи будуть по світу ходити зі своїм газом і на колінах просити щоб хтось його купив бо "жрать очень хочется"

              725.10.14, 00:52Відповідь на 2 від Davigadoff

              Героям Слава!між іншим шановний давно Вас не було ,де пропадали ?

                825.10.14, 02:30

                Я вообще считаю, что мы стране-агрессору не должны за газ НИ КОПЕЙКИ! А то, что мы должны срочно - это выкатить расии миллиардные иски во всех международных судах - за Крым, за Донбасс, за все то "хорошее", что она для нас сделала.
                А наша власть еще платить ей собирается! Долги погашать??? Убейте, не понимаю, почему этот кретинизм продолжается!

                  925.10.14, 06:13

                  ПТН-ПНХ

                    1025.10.14, 06:23

                    Я просто гарешті зробив те. що слід було давно зробити - влаштував систему теплоізоляції.Не знаю як буде взимку, але зараз система опалення будинку включається всього три рази по 10 хв. на добу.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна