хочу сюда!
 

ОЛЬГА

48 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 50-65 лет

Ничего не изменилось?

Яныка прогнали, нового президента выбрали, готовимся избрать новую Раду. Но... Неужели так ничего и не изменилось? Неужели соратники и однокорытники Яныка снова прибегают к старым методам? И на местах им подыгрывают? Доколе???!!! 

В'язні на Хмельниччині оголосили голодування, бо не хочуть голосувати за "Опозиційний блок"
Понад 200 в'язнів виправної колонії у місті Ізяслав Хмельницької області три дні тому оголосили голодування.
Вязні на Хмельниччині оголосили голодування бо не хочуть голосувати за Опозиційний блок

Про це iPress.ua повідомила адвокат, яка опікується правами ув’язнених Ольга Омельчук.

На питання про те, скільки всього в’язнів голодує, Ольга Омельчук відповіла, що близько 200-250.

"Хлопці сказали, що голодує майже половина колонії. Вони під час публічної зустрічі сказали, що голодує більше 200 людей. Адміністрація каже, що це неправда", - розповіла вона.

Окрім того, керівництво колонії суттєво применшує кількість тих, хто голодує. За їх інформацією – це всього лише 18 людей.

Про причини голодування поки що достеменно невідомо.

Джерела iPress.ua стверджують, що в’язні голодують через те, що керівництво колонії начебто змушує їх голосувати на виборах за "Опозиційний блок". Ольга Омельчук цю інформацію поки не підтвердила, але й не спростувала. Каже, що отримати інформацію від ув’язнених не так просто.

"Наразі не можу сказати, що точно відбувається, тому що ми домовились, що хлопці передадуть мені написані вимоги. Ми під час зустрічі говорили з ними і я попросила їх написати, що вони хочуть, які вимоги перед адміністрацією колонії. Вони написали. Я була на зустрічі і зараз чекаю дзвінка, хтось має мені зателефонувати і передати написані вимоги і зібрані підписи. Наскільки я розумію, вони перед адміністрацією не хотіли говорити", - розповіла адвокат.

На питання про те, чи справді в’язнів змушують голосувати за "Опозиційний блок", юрист відповіла.

"Саме про голосування, вони мені сказали, що минулого разу їх змушували голосувати за кандидата від "регіонів". Там йшов Віталій Олуйко. Казали, що будете їсти кашу з черв'яками. А цього разу я їх питала про те, за кого їх змушують голосувати, але відповіді не змогла отримати, бо було дуже багато охорони. Є така підозра, бо за кого ж ще могли їх там примушувати голосувати", - додала Ольга Омельчук.

За її словами, добитися на прийом до керівництва колонії вкрай важко. За телефонами, які вказані на сайті установи ніхто не бере слухавки.

Нагадаємо, що напередодні народний депутат Єгор Фірсов повдіомляв про те, що йому дзвонять шахтарі із західних районів Донецької області і кажуть, що на шахтах ДТЕКу збирали начальників дільниць і просили повідомити всіх шахтарів, що 26 жовтня потрібно голосувати за "Опозиційний Блок". Їм погрожують звільненням.


Источник: http://ipress.ua/news/vyazni_na_hmelnychchyni_ogolosyly_goloduvannya_bo_ne_hochut_golosuvaty_za_opozytsiyny_blok_90849.html

4

Комментарии

122.10.14, 09:32

мало того. Новая власть во главе с порохом открыто поддерживают этот оппозиционный блок. И до сих пор никого из них не посадила.

    223.10.14, 09:30