Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

З сепаратистами розраховувались фальшивими рублями

Для розрахунків з місцевою п'ятою колоною представники російських спецслужб використовують рублі з неіснуючою серією. Їх не приймають в РФ банки та обмінники.
    

Oleksandr Danylyuk
9

Коментарі

119.04.14, 06:57

куйня....буде окупована територія, можна буде дупу витерти....

    219.04.14, 20:13Відповідь на 1 від Shnec

    куйня....буде окупована територія, можна буде дупу витерти....парашу обклеїти теж варіант. шкода що на них великого Путена ще нема. відстають единососи.

      319.04.14, 20:17Відповідь на 2 від Пробіотик

      судячи по ейфорії...чекати не довго

        419.04.14, 20:24Відповідь на 3 від Shnec

        судячи по ейфорії...чекати не довготак. інфляція не за горами, новий папірець з харею царя.

          519.04.14, 21:00Відповідь на 4 від Пробіотик

          судячи по ейфорії...чекати не довготак. інфляція не за горами, новий папірець з харею царя.набридло... хочу доход в валюті яка не знецінюється...

            619.04.14, 21:09Відповідь на 5 від Shnec

            судячи по ейфорії...чекати не довготак. інфляція не за горами, новий папірець з харею царя.набридло... хочу доход в валюті яка не знецінюється...золото

              719.04.14, 21:46Відповідь на 6 від Пробіотик

              судячи по ейфорії...чекати не довготак. інфляція не за горами, новий папірець з харею царя.набридло... хочу доход в валюті яка не знецінюється...золототрохи геморою має....

                821.04.14, 17:49Відповідь на 5 від Shnec

                судячи по ейфорії...чекати не довготак. інфляція не за горами, новий папірець з харею царя.набридло... хочу доход в валюті яка не знецінюється...Не знецінюється тільки золото. Мій дід отримував зарплатню золотими монетами і брати їх не хотів, тому що губив по дорозі додому.

                  921.04.14, 17:52Відповідь на 8 від utenok12

                  я теж гублю
                  Христос Воскрес! Всього доброго, теплого,світлого!