Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Ярош розкрив таємницю своєї декларації :)))))))))

Цитую повністю Українську правду :)))))

Лідер Правого сектору, кандидат в президенти Дмитро Ярош розповів, що він дійсно не мав легальних доходів та жив на допомогу від небайдужих людей.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістів стосовно того, чому в його декларації як річний дохід сім'ї вказана сума в 800 гривень.

"800 з чимось гривень - це стипендія моєї старшої доньки, яку я записав до складу сім'ї. Якщо це відкинути, то у мене взагалі ніяких легальних доходів не було", - розповів він.

Ярош відзначив, що він не є багатою людиною. "Я знаю, що таке виживати на 2 тисячі гривень, 3 тисячі гривень в місяць і так далі", - відзначив він.

"Мені допомагали друзі, в тому числі матеріально, малі, середні підприємці, але це просто допомога… Допомога, яку приносили й казали "Дмитро, займайся тим, чим ти займаєшся". І я дуже вдячний тим людям", - пояснив провідник Правого сектору.

Ярош також відзначив, що у відсутності у нього легального доходу був певний плюч. "Не хотілося б платити в "общак" Януковича, щоб підтримувати його режим", - сказав він.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/04/4/7021378/

16

Коментарі

14.04.14, 17:32

Я за нього буду голосувати.

    24.04.14, 17:40Відповідь на 1 від БілаКоролева

    Я за нього буду голосувати.це ДОБРЕ

      34.04.14, 18:52

      ну, не знаю

        45.04.14, 03:25Відповідь на 1 від БілаКоролева

        Я за нього буду голосувати. Якби він виграв вибори, то горезвісному непутньому наступив би каюк

          55.04.14, 13:21Відповідь на 4 від h_s_x2

          Я за нього буду голосувати. Якби він виграв вибори, то горезвісному непутньому наступив би каюкЯкби.....Але там кандидатів стільки,що "мама не горюй".42 штуки,де їх стільки набрали?

            65.04.14, 15:24

            так, Ярош - чесна людина. Зараз. Але дуже велика спокуса для людини бідної стояти над усією країною - спокуса взяти чогось і собі особисто.
            Не даремно Соломон, відомий своєю мудрістю, просив у Бога, щоби йому не бути ані багатієм, ані злиденним - тобто, просив помірності статків, а не крайностей.

              75.04.14, 19:34

              http://www.youtube.com/watch?v=irpZpJDWE2E&feature=youtu.be
              його прес-конференція

                85.04.14, 21:50Відповідь на 4 від h_s_x2

                Я за нього буду голосувати. Якби він виграв вибори, то горезвісному непутньому наступив би каюктак

                  96.04.14, 02:04Відповідь на 5 від БілаКоролева

                  Я за нього буду голосувати. Якби він виграв вибори, то горезвісному непутньому наступив би каюкЯкби.....Але там кандидатів стільки,що "мама не горюй".42 штуки,де їх стільки набрали? Інфа неправдива. 42 - це ті, що подали свої кандидатури, а до цього часу залишилось 22 тих, що прийшли і одна та, що пришкандибала. Було ще на одного більше, але кандидатуру Дарта Вейдера ЦИК відхилила.

                    106.04.14, 02:06Відповідь на 8 від LeoLine

                    Я за нього буду голосувати. Якби він виграв вибори, то горезвісному непутньому наступив би каюктак бо то людина іншої закваски

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна