Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Максимальний РЕПОСТ! - інтервенція можлива у найближчі 2 дні

Розвиток подій озвучив Євген Марчук

Цитування:

Колишній міністр оборони та екс-секретар РНБО Євген Марчук заявляє, що в найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Євген Марчук сказав на прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі.

Він зазначив, що ситуація переходить до другої фази спецоперації, яку проводить Росія відносно України, і ця фаза може бути набагато небезпечнішою, ніж була “кримська фаза”.

“На сьогоднішній день для експертів, які не входять до владних структур і добре розуміються на оборонно-безпековому форматі національної та державної безпеки, в цілому видно, що десь у найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності”, - сказав Марчук.

«Є всі прикмети того, що, на превеликий жаль, може відбутися спочатку не масована атака наступального характеру російських регулярних військ на територію України, а буде ініційовано дуже грамотно, а вони вже отримали досвід у Криму, з урахуванням усіх помилок... Це буде велика частина організованих людей, які не будуть у військовій формі зовсім, але значна частина з них буде озброєна автоматичною зброєю. Ну а далі - відповідні дії”, - сказав Марчук.





28

Коментарі

127.03.14, 15:20

не повірите, але в мене відчуття, що це правда.
http://vesti.ua/strana/44569-razvedka-ssha-predupredila-belyj-dom-o-podgotovke-vtorzhenija-rossii-v-ukrainu

    227.03.14, 15:23Відповідь на 1 від Лінулька

    я це читав.. у мене НЕМА відчуттів з цього приводу, бо ВСЕ може бути, й не бути може те, що бути повинно..

      327.03.14, 15:23

      http://espreso.tv/new/2014/03/27/yanukovych_vtretye_dast_pres_konferenciyu_v_rostovi_na_donu

        Гість: Friday_4_19

        427.03.14, 15:24Відповідь на 1 від Лінулька

        К сожалению, никто не хочет этого видеть. А результат знаешь какой будет? Въедет Юлька на белой лошади в Мариинский парк и огласит себя императрицей, а войну на том законченной. И мы с обрезками территории, бо то вже будет не страна, подпишем мир с москалями, и, она так ожидает, начнем целовать ее в сраку "за спасение".

          527.03.14, 15:25Відповідь на 3 від Lyudm!l@

          учора з'явилась "новина", що він ніби вже у Харкові, і звідти буде керувати загарбанням України.. зараз пошукаю..

            627.03.14, 15:25Відповідь на 4 від Гість: Friday_4_19

            шо ты имеешь против Юльки?

              727.03.14, 15:26Відповідь на 6 від Лінулька

              я теж проти неї.. навіть ДУЖЕ проти..

                Гість: Friday_4_19

                827.03.14, 15:26Відповідь на 6 від Лінулька

                Много чего. Главным образом ее 20-тку с каждой 1000 м.куб. газа

                  927.03.14, 15:27Відповідь на 7 від LeoLine

                  я теж проти неї.. навіть ДУЖЕ проти..а я н. Бо бачу, що від троїці опозиціонерів нічого не дочекаєшся - Майдан тому підтвердження.

                    1027.03.14, 15:28Відповідь на 8 від Гість: Friday_4_19

                    Много чего. Главным образом ее 20-тку с каждой 1000 м.куб. газадокажи.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна