Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Панове із "Варти" з якого це часу ???


Хочу запитати поважних блогерів із "Варти", з якого це часу пан (богдан ляшко) почав у вас пропагувати ідеї відомого усьому світу україножера в.корнілова???


Богдан Ляшко

*** Це НЕ агітація ані за Європу, ані за Азіопу – це просто ГОЛІ ФАКТИ!





Володимир Корнілов,
директор "Центра евразійських досліджень"
http://vesti.ua/blogs/vladimir-kornilov/203-jeto-majdan-ne-za-evropu

Хто голий? Факти, чи україноненависник богдан ляшко?


17

Коментарі

126.11.13, 21:29

    226.11.13, 21:30

    Дякую друже.Зараз поприбираю.

      326.11.13, 21:31

      Не можна ігнорувати думки опонентів. Тим більше, що ті факти, які Корнілов викладає мають місце. Усі. хто за Євроінтеграцію навіть не уявляють, що поряд є люди, які не вбачають в Європі тих стандартів, до яких потрібно рівнятися. Це краще ні ж ТС, але теж не фонтан. Там свої проблеми.

        Гість: NeManul

        426.11.13, 21:54

        Це справа модераторів

          526.11.13, 21:59Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

          Корнілов втік із Києва і назвав киян селюками,львів1ян рагулями і так далі..Це відомий українофоб і я не бажаю щоб у Варті поширювали його ідеї.Для ідей Корнілова є Політичні опоненти, Свідомість - це діагноз і інші товариства.Що стосується цього автора - прочитайте у нього Ісус христос - арієць , Будда - українець і так далі.Усе це сміття несеться у Варту і там йому не місце

            626.11.13, 22:01Відповідь на 5 від uraha

            Ну, знаєте, я й досі підтримую ЮВТ, а ще й досі мене в ігнор не загнали.

              726.11.13, 22:07Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

              У нас немає хто яких лідерів підримує.Але ми не збираємося у Варті підтримувати русскоміровців.

                826.11.13, 22:26Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

                У цьому нефонтані, за усю історію його існування НІХТО і НІКОЛИ не організовував голодоморів. Усі хто проти євроспільноти за союз із кацапстаном який винищив не менше 10 000 000 українців!!!

                У кого розкриється рот сказати ні євросоюзу??? Тільки у москаля та холуя москальського!!!

                А про корнілова взагалі

                  926.11.13, 22:28Відповідь на 6 від ЯКриворожанка

                  Ви не бачите різниці між собою і корніловим?

                    1026.11.13, 22:34Відповідь на 9 від Характерник+

                    А до чого тут я? Просто вважаю, що думки опонентів іноді потрібно слухати. Коли хочеш, взнати правду про себе, йди не до друзів, які і так тебе люблять, а до ворогів, вони скажуть про тебе те, чого ти сам про себе можеш і не знати. Жириновський теж клоун, але серед його маячні іноді проскакують думки самого пуцькіна, а їх теж потрібно знати.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна