хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Віра Казмірчук: Моє інтерв’ю «Експресу» - це фальшивка

У своєму бажанні спаплюжити і оббрехати відомих українських політиків та партії газета «Експрес» не гребує жодними методами. Замовні і брехливі статті - ще не весь арсенал, який використовує ця газета. Новим витком у моральному падінні «Експресу» стали підтасовані факти і навіть вигадані інтерв’ю.

Зокрема, після публікації інтерв’ю в газеті «Експрес» від 14 листопада 2013 року «Тягнибок і «ліки проти раку». Експерименти на дітях» до редакції Вголосу звернулася професор Казмірчук Віра Євстахіївна – директор Інституту імунології і алергології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця з проханням опублікувати правдиву інформацію щодо використання її імені в фальшивому інтерв’ю газеті «Експрес» та її ставлення до препарату «Україн».

Віро Євстахіївно, прошу, представтесь будь ласка і розкажіть, що Ви говорили насправді під час інтерв’ю, яке у Вас брала журналістка газети «Експрес» Світлана Мартинець.

Казмірчук Віра Євстахіївна. У 1968 році я закінчила Київський медичний університет за спеціальністю педіатрія. Зараз я працюю директором інституту імунології і алергології, який був створений в 2008 році при Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

У четвер 7 листопада о 17:00 до мене в кабінет увійшла журналістка Світлана Мартинець із твердженням про те, що моє чесне ім’я паплюжать в Інтернеті в контексті того, що я рекламувала препарат «Україн». Ця жінка поводила себе абсолютно некоректно, навіть брутально і висловлювала абсолютну ненависть до партії «Свобода», Олега Тягнибока та препарату «Україн».

 Я відповідала тільки на її запитання щодо препарату «Україн» як фаховий спеціаліст інституту імунології та алергології, не ганивши його. Однак, у середу, Світлана Мартинець надіслала мені текст інтерв’ю і коли я його перечитала, то жахнулася - вирвані слова з контексту і перекручена інформація. Я одразу надіслала їй лист-відповідь, що ця стаття паплюжить моє ім’я і журналістка не мала ні морального, ні юридичного права так писати. Більше того, зазначу, те, що написано в статті газети «Експрес» і надруковано як інтерв’ю зі мною, не відповідає дійсності і я буду подавати до суду за розміщення неправдивої інформації.

P.S. Після публікації в газеті Віра Казмірчук звернулась до головного редактора «Експресу» Ігоря Починка з вимогою спростувати брехливу та абсурдну інформацію та розмістити правдиве інтерв’ю. Інакше – пообіцяла подати до суду.


18

Коментарі

анонім

121.11.13, 22:12

Відчувають бандюки, що бунт зріє.

    221.11.13, 22:13

    "Я одразу надіслала їй лист-відповідь (текст додається)"
    Ну й ДЕ той текст відповіді???
    А що в "Єкспресі" мудозвони на чолі з редактором - то вже давно всі знають

      321.11.13, 22:39Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      "Я одразу надіслала їй лист-відповідь (текст додається)"
      Ну й ДЕ той текст відповіді???
      А що в "Єкспресі" мудозвони на чолі з редактором - то вже давно всі знають
      Я додала текст заяви до головного редактора газети.

        421.11.13, 22:59

        Колись Експрес курив...Газету не читав....

          521.11.13, 23:02Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

          Колись Експрес курив...Газету не читав....Це те ж саме! Таке ж смердюче!!!

            621.11.13, 23:06Відповідь на 5 від Julia Taneta

            Колись Експрес курив...Газету не читав....Це те ж саме! Таке ж смердюче!!!Я так і подумав.

              722.11.13, 07:26

              Зкурвилась "газетка"

                Гість: ZOG

                822.11.13, 21:27

                А як бути з аудіоверсією інтерв"ю, викладеному сьогодні на сайті "Експресу"? Чесно кажучи, особисто навіть не слухав. Але, невже журналістка підтасувала і це?

                  923.11.13, 00:57Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

                  Колись Експрес курив...Газету не читав....колись була нормальна газета...

                    1023.11.13, 01:00Відповідь на 9 від vov4ik126

                    до речі, на ком.8 заглянув у газету, дійсно є стенограми...
                    http://www.expres.ua/news/2013/11/22/97287-profesor-kazmirchuk-nikoly-nikomu-ne-govoryla-varto-onkologiyu-likuvaty
                    не слухав на разі...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна