Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

І це хтось називає "братніми народами"???

КИЇВ 14.10.2013_________Покрова Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії

Свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається заступницею і покровителькою українських козаків.

День українського козацтва . День створення УПА




МОСКВА. 15.10.2013 _______________Курбан-байрам

Свято жертвоприношення, або Курбан-байрам, - головне свято в ісламі. Цього року  припадає на 15-17 жовтня. 

30

Коментарі

117.10.13, 15:57

москвабад

    Гість: lkjmn

    217.10.13, 15:57

    Москалі - зрадники Білої Раси!

      Гість: R0mmel

      317.10.13, 16:04

      немає радості з біди сусіда. В Києві вже 2 мечеті, одна з них буде найбільшою в Європі (якщо не рахувати російські). В Харкові найбільший в Європі буддистський храм, збудований в"єтнамцями. А враховуючи що ми, нажаль, набагато толерантніші за росіян, отакі картини в нас це тільки питання часу

        417.10.13, 16:15Відповідь на 3 від Гість: R0mmel

        І не треба цього "пісісізму"...
        В мАЦковії православних не залишилось!!! РПЦ??? Цей бізнес-КДБ-прект? А чи багато у мАСКВабаді православних віруючих? Можна б було вдрукувати підбірку жахливих фото їхньої "ВІРИ", але вже стільки про це писали.
        Україна інша!!! У нас інша історія, коріння, ментальність...
        Я Українка і я знаю, Україна ніколи не перетвориться на ОРДУ!

          Гість: R0mmel

          517.10.13, 17:06Відповідь на 4 від Julia Taneta

          Юля, я як православний, знаю, що в них там зараз підйом духовності, народ іде в церкву. Я б сказав, що в них там віруючих в 2 рази більше у пропорції, ніж у нас. КДБ не КДБ - як це впливає на те, що прості батюшки на місцях рятують душі людей? На рахунок потворних явищ в церкві - я тобі стільки міг би розказати про нашу КП те що знаю особисто, показати недавно опубліковане фото в неті зі священником-рейдером, що знається з братвою (а я його знаю особисто) - та для чого? Брудне завжди буде всюди, де люди - там святих немає. А на рахунок того що ми інші - я не сперечаюсь. Тільки ця іншість тут не в нашу користь. Бо ми настільки миролюбні і толерантні, на відміну від кацапів, що на голову нам вилізуть набагато скоріше. Чого говорити, варто подивитись на Троєщину та Шулявку

            анонім

            617.10.13, 19:15

            Як правило, якщо морози вдарили в Московії, то скоро і в нас будуть. Але тут і від нас багато залежить. І наш Марш УПА непогана запорука українскості України.

              Гість: ЛемБой

              717.10.13, 19:53

              Взагалі не розумію значення вислову "братні народи"

                817.10.13, 20:07Відповідь на 3 від Гість: R0mmel

                немає радості з біди сусіда. В Києві вже 2 мечеті, одна з них буде найбільшою в Європі (якщо не рахувати російські). В Харкові найбільший в Європі буддистський храм, збудований в"єтнамцями. А враховуючи що ми, нажаль, набагато толерантніші за росіян, отакі картини в нас це тільки питання часуДійсно,зараз нове нашестя зі Сходу..

                  917.10.13, 20:12

                  Москва ЗАВЖДИ була столицею ІСЛАМА
                  - МОСКОВІЯ до ПЕРЕВЕРТНЯ Петра-I вважала себе ЧАСТИНОЮ ІСЛАМСЬКОГО СВІТУ
                  http://blog.i.ua/community/4646/1198048/
                  - РОССИЯ КАК ПРАВОПРЕЕМНИЦА ЗОЛОТОЙ ОРДЫ = http://blog.i.ua/community/662/1290143/
                  - ВЛАДИМИР БЕЛИНСКИЙ. ОТКРЫТИЕ ВЕЛИКОРОССИИ = http://yp.lviv.ua/velikoross/index.htm
                  Откуда есть пошла Москва и Московия, московские ХАНЫ, предатель Александр Невский... и проч...
                  - ИСКОННАЯ ТАТАРСКАЯ РУСЬ.= http://o-leusenko-politolog.blogspot.com/2013/02/blog-post_19.html

                    1017.10.13, 20:48

                    Потрібно посилити вимоги до служби міграції в Україні

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна