Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

Бютануті прозрівають!

Хто тільки на паскудив ВО Свобода!tears unsmile Найбільше за всіх до цієї справи доклались українофоби-москалі та бютануті від Батьківщини.Про перших і мови нема,-це вороги і крапка,а ось через позицію останніх (наче своїх) і стався розкол нашою,колись єдиної,антибандитської спільноти,на цьому сайті.Згадайте,як із піною у роті,деякі місцеві юзери-бютафіли накидались на свободівців,і кричали тут,що лише ВОНА,та її 600-тисячна партійна армада здатна захистити українців і скинути бандитську владу,забуваючи при цьому,що ця "армада" не здатна була захистити навіть свою лідерку.Як це треба було зробити,зараз ми маєм позитивний приклад від Раші,-звільнення Навального із під варти ,після масових протестів.
Ще півтора роки тому,ці діячи називали Свободівців купленими ПРдунами,зрадниками,противсихами і т.д.Пройшло трохи часу і дещо змінилось.Мова зараз вже не про імпотенцію більшої частини партійців від Батьківщини,навіть не про амбіції опудала Турчинова,чи кролика Яценюка,а про те,що колишні бютафіли нарешті почали тверезо дивитись на майбутнє країни та відзначати,хто ж справжні захисники українців та справжні борці із хунтою.Ось навожу черговий приклад цього процесу.http://blog.i.ua/user/3306397/1252326/
Бютафіли!Покайтеся, і ми вас пробачимо!Ви нам не вороги.
32

Коментарі

121.07.13, 00:12

У Любавушки стиль не змінився бачу.Вроді би старша жінка а розмовляє як не буду казати хто.

    221.07.13, 00:21Відповідь на 1 від uraha

    У Любавушки стиль не змінився бачу.Вроді би старша жінка а розмовляє як не буду казати хто.Та в неї вже зовсім дах поїхав,ще й каналізація по 6 грн.Я про неї почав забувати,не звертаюсь та не спілкуюсь,так ні,-кидається на мене наче скажена тварюка.

      321.07.13, 00:23

      Нащо вони тобі потрібні?

        421.07.13, 00:31

        Якщо каяття від щирого серця,а як що ні?

          521.07.13, 01:38Відповідь на 2 від Davigadoff

          Я спілкуюся нормально з багатьма тимошенківцями але цих двох не збираюся з ігнору випускати.

            621.07.13, 02:20

            Представник Народного Руху, все з ним зрозуміло, звалище старих імпотентів, котрі просрали все що можна, а тепер тільки і скавучать як побиті пси. То вчорашній день, причому не самим славний в історії України, не слід на таких звертати увагу, їхнє місце на звалище історії

              анонім

              721.07.13, 07:26

              Життя триває. Правда деякі істоти застивають десь в далеклму минулому, або живуть у своїх тупих міфах -- наприклад про "клятих противсіхів". Розумні якраз і відрізняються здатністю адекатно оцінювати події і час. Гадаю не варто на тому увагу загострювати, треба з розумними працювати, а неадеквати хай живуть в своїх нірках. Їм там зручно і комфортно. Одна проблема -- лайна багато накопичується, тому якщо зачепиш -- смороду багато. Тож краще не чипати. Тим паче викопних рептилій -- "принципових рухівців", які спокійно дивилися, як кремлядська агентура в рухівському керівництві нищила нашу перспективу. До речі, той Сашко і досі горою стоїть за агента кгб Діденка, бо тож голова обласного Руху. От така фігня.

                821.07.13, 07:50Відповідь на 2 від Davigadoff

                ЗГІДНІ з ВАМИ З СВЯТОЮ НЕДІЛЕЮ друже ВАС ! Гарного дня ВАМ ! Щасливо з БОГОМ http://www.youtube.com/watch?v=Q-Erx3vwgqc&list=TLn_a0SLpk-6Y СЛАВА Украіні

                  921.07.13, 08:03Відповідь на 7 від анонім

                  РУХ за масонським планом мав весь перейти в БЮТ що й зробив отой жид ТАРАСЮК а таких СПРАВЖНІХ НАЦІОНАЛІСТІВ як наш ГОЛОВА ІФРуху ГОЛОДЮК вичисляли чорновірці та виключали з своєі масонськоі партійки що вкрала в знаменитого гНАШОГО громадського РУХУ назву "НАРОДНИЙ РУХ УКРАІНИ "ТОДІ ЧОРНОВІР умисно взяв своім ПЕРШИМ замом жидка ЛАВРІНОВІЧА що нині став суперПРдуном в законіНУ а ВАШУ одеську братву Цімбалюка\Діденка ми голодюківці ще в 90році викрили як КГБридоту і орієнтуйтеся на ПЕТРА ЧЕРНИШУКА з БІЛГОРОДА та в ОДЕСІ на ЄВГЕНА Боровика ЗАСЛУЖЕНОГО ВЧИТЕЛЯ Украіни нашого славного ПЕРШОГО явного ЗАМА Провідника УНРуху генералаЗАЛІЗНОІ СІЧІ САМостійного КОЗАЦТВА Украіни друзів УПА\УГВР які зараз через НАШИХ міцнять СВОБОДУ котру всебільш хочуть присмирити ІМПЕРжиди

                    1021.07.13, 08:39

                    Як на мене, то більшість бютофілів є жертвами агітації - їм сказали, що націоналісти це погано і що лише "ВАНА" працює, а вони, за совковою звичкою (партія сказала...), вірять. Люди діляться на дві категорії: одвічний хижак і одвічна жертва. Хижак завжди до правди прагне докопатись сам, бо йому не достатньо гучних лозунгів і стереотипних штампів "системи", а жертви, немов отара овець, готові дружно пхатись на скотобійню, аби лише по дорозі кормили. Тому бютофіли мені більше схожі на звичайних жертв, які з піною біля рота захищають свого різника.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      16
                      попередня
                      наступна