Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Один бал від РАШІ,-лакмусевий папірець наших справжніх відносин.


Сьогодні подивився фінал Євробачення 2013.Залишився гіркий осад після голосування.Наша красуня Злата,мала всі шанси зайняти друге місце,але нажаль в цей пісенний конкурс втрутилась велика політика.Москалі поставили нашій конкурсантці лише один бал,в той час як білоруси та молдовани оцінили виступ нашої зірки в 12-ть балів.Що це рішення простих росіян,чи вказівка з Кремля?Мені здається,що бали українській співачці виставляли а Кремлі.Хтось мабуть засмутився таким результатом,а я навпаки задоволений.Нарешті москалі проявили своє справжне ставлення до нашої країни та українців.Після сьогоднішнього голосування,усіляки заяви про братерські відносини будуть виглядати як насмішка,і мабуть навіть дехто з рософілів задумається над тим,чи потрібно нам єднатись із такою ворожою країною,як РАША.Незважаючи на всі наші негаразди,Європа була прихильніша до України,ніж ця імперія зла..Боже покарай цю країну АНТИХРЕСТА.Нехай згинуть її керівники та ті хто їх підтримує.Амінь!prey



31

Коментарі

анонім

119.05.13, 08:46

Як кажуть -- Боже, убережи від таких друів, з ворогами я вже сам справлюся.

    анонім

    219.05.13, 09:01

    Це маленький та незначний фактик в системі багатовікових брехливих "братських" відносин.
    Хто ще не прозрів - той просто кретин. А кретинизм проповідями не лікується.

      319.05.13, 10:40

      Ще одна причина слати рашку подалі. Вони ж зараз навіть не приховують своє ставлення до України, то нах вона нам тоді потрібна, ця "братність" і "добросусідство"

        419.05.13, 11:20

        Ну що ж - Євробачення ще раз показало що це конкурс, в якому є все, шоу, гроші, політика, інтриги.Усе, крім мистецтва.В черговий раз перемоли країни, які в пісенному смислі нічого собою не представляють.Хто ще пам'ятає минулорічних переможців? А позаминулорічних?Побажаємо Златі удачі творчої надалі і щоби про неї памятали а не забули, як це щороку відбуваєть з абсолютною більшістю учасників конкурсу..ну а щодо рашки. Гляньте фільми російські, телеканали.Скільки там бруду зливається на Україну і як зомбують народ.Ще Гебельс говорив,що брехня,повторена 1000 разів стає правдою.Мене правда таке ставлення росіян вже давно не переймає.Нехай самі їб..ся у власному гамні.

          Гість: NeManul

          519.05.13, 11:21

          Нічого нового нема.Треба бойкотувати усі конкурси, в яких бере участь Росія

            619.05.13, 11:34Відповідь на 4 від uraha

            Раніше Росія забирала нехай і невеликі партії наших ламп-фар для своїх літаків і аєродромів,адже створювати і утримувати своє виробництво при потребі декілька тисяч ламп в рік просто невигідно.Росія відмовилася купляти нашу продукцію ще років 7 тому не через конкуренцію на ринку а через наказ Путіна, який наказав усю російську оборонку насильно перевести на російську комплектацію.З того часу мені стало зрозуміло, що усі домовленості з сучасним російським керівництвом не варті енергії витраченої язиком, щоби їх озвучити і також паперу, на якому вони пишуться.Хто хоче співробітничати - той співробітничає а вони насправді п-ть тільки а в реалі усе навпаки роблять.Та пішли вони...

              719.05.13, 12:18

              Чергова демонстрація "добросусідського" та "братерського" відношення московії до України

                819.05.13, 12:29

                та хай взагалі йдуть нах зі своєю дружбай та братствам

                  919.05.13, 14:44

                  Для справжніх співаків ,такі конкурси як Євробачення,нічого не варті...
                  А що Раша свиня- давно відомо...

                    1019.05.13, 15:14

                    Параша в черговий раз проявила свое не словянське нутро,я наприклад вже років 7не купую ніякої продукції з параші.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна