хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Гаряча точка 223! ТЕРМІНОВО!

Я буду на зв"язку!!! Інформацію оновлюватиму постійно по можливості!!!

23.50 На дільниці ОВК зараз є Яценюк та Левченко. Підтягнулися хлопці. На самій будівлі ОВК немає Державного Прапора, тому Люди приходять зі своїми Прапорами! 

Необхідно, щоб чергування відбувалося впродовж всієї ночі. Можливий перерахунок бюлетенів.

Але є одне але! Вчора бюлетні вивозилися, можливо, що відбулася підміна... А мєнти спокійно спостерігали за порушеннями!!!

Хто чує, хто може...всі, хто зараз в Києві... ПОТРІБНІ ЛЮДИ! БАГАТО! НА всю ніч!

00.10 Щойно на дільницю ОВК приїхав Арьєв.

У самому приміщенні відбулася бійка між представниками пилипишина і свободівцями. Мєнти втрутилися. Драка припинилася, але протистояння НІ!

00.40 Розміщаю фото з місця подій: 


Зараз біля ОВК близько 50-70 людей. 

Я пишаюсь головами ДВК, які відмовляються йти додому. Вони тримають протоколи з мокрими печатками, заявляють про чисту перемогу Юрія і обіцяють не дати спотворити волевиявлення Киян!!!

Слава Україні! 

трансляція з 223 http://www.ustream.tv/channel/lbua-online



20

Коментарі

130.10.12, 23:44

Регіони не можуть заспокоїтися що програють

    231.10.12, 00:06

    ПОМНОЖТЕ І поможіть свободівцям КИЯНАМ\\\\\\\Від Юрія Андрєєва - Я під Деснянською адміністрацєю, 215 ОВК Київ. Перекрили всі входи й виходи. Не випускаємо втікачів, які викрали останній сфальсифікований протокол. Стоять 2 автобуси "Беркуту". Нас тут близько двох сотень, люди продовжують підходити. Всередині адміністрації постійно якісь незрозумілі рухи. Детальну інформацію дізнатись не можу. Із Зоряном Шкіряком, який перебуває всередині будівлі, зв'язок відсутній. Прямо зараз беркутівці одягають каски, готуються до силового сценарію. ТЕРМІНОВО, хто може, їдьте сюди, оповістіть ЗМІ! Тільки що під'хала швидка допомога, забігли всередину..., Допоможіть терміново розповсюдити цю інформації між журналістами та СМІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      331.10.12, 00:07Відповідь на 1 від УСС

      ПОМНОЖТЕ І поможіть свободівцям КИЯНАМ\\\\\\\Від Юрія Андрєєва - Я під Деснянською адміністрацєю, 215 ОВК Київ. Перекрили всі входи й виходи. Не випускаємо втікачів, які викрали останній сфальсифікований протокол. Стоять 2 автобуси "Беркуту". Нас тут близько двох сотень, люди продовжують підходити. Всередині адміністрації постійно якісь незрозумілі рухи. Детальну інформацію дізнатись не можу. Із Зоряном Шкіряком, який перебуває всередині будівлі, зв'язок відсутній. Прямо зараз беркутівці одягають каски, готуються до силового сценарію. ТЕРМІНОВО, хто може, їдьте сюди, оповістіть ЗМІ! Тільки що під'хала швидка допомога, забігли всередину..., Допоможіть терміново розповсюдити цю інформації між журналістами та СМІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        431.10.12, 00:40Відповідь на 1 від УСС

        трансляція 223
        http://www.ustream.tv/channel/lbua-online

          531.10.12, 00:52

          З четверга хворію, вірус якісь... Ледве проголосувати дочволав...

            631.10.12, 07:10

            Юля, я пишаюсь тобою!

              731.10.12, 07:14

              а на 215тому перемога

                831.10.12, 09:48

                Краще переоцінити ворога ніж недооцінити.

                  931.10.12, 10:02