хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Війна 1941-1945. Велика Вітчизняна чи все таки громадянська....?

Моя відповідь ідеологам Кремля, авторам фільму "Матч смерті"  і сектантам Московського Патріархату (приношу свої найщиріші вибачення перед глибоко віруюючими людьми), які спотворюють історію.

Отже, якою все таки була та війна? Вітчизняною чи громадянською.
Деякі факти дають всі підстави стверджувати, що вона аж ніяк не була "вітчизняною".

Генерал Краснов П.М.



Починаючи з 1943 року його посада звучала наступним чином : "Начальник Головного управління козачих військ Імперського Міністерства Східних окупованих територій Німеччини.

Ось ще один його цікавий портрет :



Прошу звернути увагу на Георгієвський орден, який висить поряд з нагородами Третього Рейху.
А ось деякі висловлювання "георгієвського кавалера" :

"Здрастуй фюрер, у Великій Німеччині, а ми козаки на тихому Доні. Козаки! Пам"ятайте, Ви не росіяни, ви козаки, самостійний народ. Росіяни вороги Вам".

22 червня 1941 рік : " Я прошу передати всім козакам, що ця війна не проти Росії, а проти комуністів, жидів і їхніх посіпак, які торгують Російською кров"ю. Хай допоможе нам Господь німецькій зброї і Гітлеру".

"Росіян необхідно замкнути в рамки сторого Московського князівства, звідки почалося просування московського імперіалізму".

А ось його "вояки" :




15 козачий кавалерійський корпус  СС :



Козачий корпус на Балканах :



Що вони робили на Балканах?  Росія позиціонує себе країну,як захисницю і опікуна православ"я і слов"ян! Але ж на Балканах вони воювали не з "американськими імперіалістами", навіть не з "колабораціоністами з УПА", а з своїми братами слов"янами у спілці з "арійцями з Третього Рейху"!!!

А ось як "чествуют героя" на його батьківщині :






Пам"ятник генералу Краснову в станиці Єланській Ростовської області. 2010 рік.


А це вже Москва, Храм Усіх Св"ятих :




Зверніть увагу! Напис : "15 кавалерійського корпусу", а не "15 кавалерійського корпусу СС". Абревіатура "СС" цнотливо замовчується!

Але і тут ляпсус вийшов! Якщо перечислених на меморіальній дошці  можна назвати "атаманами" і сказати що вони "визволялі матушку Рассею от пут большевізма" (хоча на мій погляд все це притягнуто за вуха, бо ж є гарний вислів : "Хто визволиться сам - той вільний буде, хто визволить кого - в неволю забере"), то прізвище фон Паннвіца тут - як кажуть "не приший кобилі хвіст".
Гельмут фон Паннвіц, генерал-лейтенант і группенфюрер СС, народжений у Сілезії, у сім"і пруських дворян.
Тобто він не був навіть росіянином! Він досі не реабілітований! (Хоча такі спроби були).

Я не уявляю, що у будь-якій західній країні, чи в Україні, стоїть пам"ятник засудженому  за військові злочини! Це скандал!
Але в Росії можна!

Але тепер Ви розумієте, чому вони постійно кричать про співпрацю УПА  і Третього Рейху! Бо якщо вони це перестануть робити, то зразу ж вилізуть "неприглядные обстоятельства" іхньої історії.
Хто кричить найголосніше : "Тримайте злодія!". Правильно, сам злодій:)

А це вони всі, у всій красі, при регаліях з лампасами і з орденами на георгієвськиї стрічках :





А це вже "послідовники" чи адепти  горе-"козаків" :












А це вже інший "визволитель" від пут більшовизму Гіль-Родіонов,
командир 1шої Російської бригади СС "Дружина" :



Похоронка В. В. Гіля, про те, що він пропав без вісті :



Пропав без вісті - а насправді створював російську бригаду СС.
У Червоній Армії з 1926 року, член ВКП (б) з 1931 року. З відзнакою закінчив Військову академію ім.Фрунзе.

Ось його карта військовополоненого :



Але вже незабаром сам став комендантом табору для військовополонених.

Це ще раз говорить про те, що "закон про комісарів" у Вермахті не виконували, бо згідно цього наказу, він, як члена партії підлягав негайному розстрілу.
Оль перелік "подвигів" "дружинників СС" :
В січні 1943 року проводиться операція "Свято врожаю" на окупованих територіях.
Результат : 1165 вбитих
                 1308 забрано на примусову працю у Німеччину
                  2803 вилучено голів худоби
                  1500 овець
                  393 коня
                  562 свині
                  438 тон зерна
Нацист фон Готтберг доповів у Берлін: " Ця частина у складі 1200 росіян, дуже скоро стане ударною силою"

А ось ще один посіпака - керівник "Локотської республіки" бригаденфюрер СС генерал Броніслав Камінський :



М"ясник Варшавського повстання. Настільки був жорстоким, що самі ж німці і розстріляли його за мародерство.

А це фото нарив попутньо, шукаючи матеріал:

22 квітня 1942 року у Смоленську (день народження Гітлера) :



І на останок про так звані "георгієвські стрічки"


Жоден солдат Червоної Армії під час війни не отримав якої-небудь нагороди або відзнаки під

назвою "Георгіївська". Георгіївські хрести, нагородну зброю та шеврони отримували ВИКЛЮЧНО

тільки козаки, які служили Великій Німеччині


Джерела : вікіпедія, ukrnews, ostrovforum.


09.09.2012                                 Рівне




23

Коментарі

19.09.12, 14:59

Проведи параллель числености,этих так сказать освободителей и тех кто сражался против них.

    29.09.12, 15:06Відповідь на 1 від qazse

    Я проводив. Українців і білорусів нагороджених орденами і медалями було десь утричі більше чим вихідців з РСФСР, причому кількість населення в РСФСР була десь утричі більшою
    P.S. Я маю на увазі ордени і медалі СРСР, а не георгієвських кавалерів з військ СС

      39.09.12, 15:09Відповідь на 2 від severun38

      Я проводив. Українців і білорусів нагороджених орденами і медалями було десь утричі більше чим вихідців з РСФСР, причому кількість населення в РСФСР була десь утричі більшою
      P.S. Я маю на увазі ордени і медалі СРСР, а не георгієвських кавалерів з військ СС

      Награжденные кем,кого вы имеете в виду.

        49.09.12, 15:09Відповідь на 3 від qazse

        Солдатів ЧА.

          Гість: Ещё немножко

          59.09.12, 15:13

          опять спомын кто кому в горшок насрав.)

            69.09.12, 15:13Відповідь на 3 від qazse

            Вибачте, шановний "qazse". Почитайте мій статус, тобто переходьте на українську, (я впоне понимаю русский язык), але українською мені зручніше

              79.09.12, 15:15Відповідь на 5 від Гість: Ещё немножко

              Ні, це відповідь на сюжет у Львові на 1 вересня російським телеканалом. Я на початку статті писав, так сказати "преамбулу"

                Гість: Ещё немножко

                89.09.12, 15:17

                сьогодни брэхунив розвелось.

                  99.09.12, 15:18Відповідь на 4 від severun38

                  Солдатів ЧА.
                  Тогда я просто не могу уловить смысл заметки,,велика Вітчизняна чи все таки громадянська....?" при этом вы даете информацию о Генерал Краснов П.М, Гіль-Родіонове,генерале Броніславе Камінський.

                    Гість: Добрый Лео

                    109.09.12, 15:38

                    Неверно по определению. Гражда?нская война? — крупномасштабное вооруженное противостояние между организованными группами внутри государства, или, реже, между двумя нациями, входившими в состав ранее единого объединенного государства. Немцы и русские никогда не входили в состав одного государства. Кроме того, в агрессии против СССР принимали участие, кроме Германии, и другие государства. Болгария, Венгрии, Италия, Румыния, Словакия, Финляндия, Хорватия. Отечественная война - это всенародная, справедливая, освободительная борьба с агрессором за изгнание интервентов война. И поменять статус этой войны вам не удастся. Не удастся вам оправдать головорезов по найму, которым назначили прибавку в 500 гривен. Пускай соберут эти деньги и поставят памятник в Гуте Пеняцкой.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна