хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Шева та Україна,-що спільного?

Шевченко назвав Путіна своїм улюбленим політиком
Шевченко назвав Путіна своїм улюбленим політиком vidomosti-ua.com


Відомий футболіст, другий номер у виборчому списку “Партії Наталії Королевської “Україна – Вперед!” Андрій Шевченко своїм улюбленим політиком назвав російського президента Володимира Путіна.

Про це Шевченко розповів в інтерв’ю виданню “Сплетни звезд”.

На запитання “За кого б Ви проголосували на президентських виборах?” футболіст очікувано відповів – “За Наталію Королевську”.

У випадку, якби вибір постав між Арсенієм Яценюком і Віктором Януковичем, Шевченкові було б важко визначитись: “Не знаю, складне запитання. Обидва - сильні політики, яких я поважаю. Мені ще є чому вчитись у них”, – сказав він. 

У політику ж, за словами футболіста, він йде “заради майбутнього України і...грошей...заради цього майбутнього”.

Журналіст запитав Шевченка, чому інтерв’ю з ним не виходять насиченими, щирими і прозорими.

“Напевно тому, що я не скандальна людина і говорити, по суті, ніколи не вчився”, – відповів футболіст.

Читати більше.

(с)

26

Коментарі

15.09.12, 09:47

У політику зараз лізе і жук, і жаба, і ...Шевченко. Причина - Займатися політикою - це не голи забивати (чи не забивати), потрібні мізки, знання - економічні, юридичні принаймні...
Ось, як на мене, вдалий портрет "майбутнього політика" Андрія Шевченка http://www.youtube.com/watch?v=R0rQqQhStKU

    анонім

    25.09.12, 10:05

    Був великим футболістом, а став великою нікчемою.

      35.09.12, 10:15Відповідь на 2 від анонім

      Був великим футболістом, а став великою нікчемою.100%

        Гість: lkjmn

        45.09.12, 10:17

        Не знаю, як там з футболом, а з головою він явно не дружть.

          55.09.12, 10:23Відповідь на 1 від Українк@

          У політику зараз лізе і жук, і жаба, і ...Шевченко. Причина - Займатися політикою - це не голи забивати (чи не забивати), потрібні мізки, знання - економічні, юридичні принаймні...
          Ось, як на мене, вдалий портрет "майбутнього політика" Андрія Шевченка http://www.youtube.com/watch?v=R0rQqQhStKU
          Подивився.Дуже схоже.

            65.09.12, 10:36

            Це вже другий приклад - якщо спортсмен, то не політик....

              Гість: Лютый Гриня

              75.09.12, 11:18

              Кожен має бути на своєму місці. Де це є, в якій державі світу Закони творять бандюгани, артисти, футболісти, боксери, бізнесмени??? Які ж вони в хєра закони творитимуть??? В ВР мають бути економісти, юристи, політики з великої літери, які дружать з головою і на махання чечьотки не реагували б. Більшого підписдеся і не придумаєш...

                85.09.12, 11:22

                Я в нем разочаровалась..

                  95.09.12, 11:31

                  Як колись казали - поки стояв у чергу за футбольним таланом, весь розум розібрали.
                  Навіть розсердитись на нього не можу. Дурень він і є дурень.

                    105.09.12, 11:40

                    Навіть не бажаю читати. Наскільки люблю футбол, настільки не поважаю його. А свого часу навіть з ненависною "Волей" підписався аби дивитись як він у Мілані грає. А зараз... Господь йому суддя...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна