хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Вбито організатора проплачених мітингів!

Відомий організатор проплачених мітингів знайдений мертвим

Єдине, до перегляду відео ---

Коли хтось робить заяву на всю країну "Мене завтра Моня вб"є", то не думаю, що ТУПИЙ Моня відразу піде ВБИВАТИ!

Кому була вигідна резонансна смерть цього чоловіка?

21

Коментарі

130.08.12, 16:54

Проплачені мітинги це секрет Полішинеля. Не думаю що це справа рук ПР, хоча все може бути...... Але для ПР у буль-якому випадку це великий мінус. Відео нагадує рекламний ролик ЮВТ.
P.S. Це моя особиста думка.

    Гість: lkjmn

    230.08.12, 16:56

    Закономірно. Тепер буде так - або ходи на ригіонівські мітинги, або здохни.

      Гість: lkjmn

      330.08.12, 16:56Відповідь на 1 від severun38

      Проплачені мітинги це секрет Полішинеля. Не думаю що це справа рук ПР, хоча все може бути...... Але для ПР у буль-якому випадку це великий мінус. Відео нагадує рекламний ролик ЮВТ.
      P.S. Це моя особиста думка.
      Та чувак-же реально мертвий!

        анонім

        430.08.12, 16:56

        Ну це відомий рекрутер. Гадаю, Какашнік його і завалив, аби не платити. Так швидко організувати провокацію неможливо.

          анонім

          530.08.12, 17:00Відповідь на 1 від severun38

          Проплачені мітинги це секрет Полішинеля. Не думаю що це справа рук ПР, хоча все може бути...... Але для ПР у буль-якому випадку це великий мінус. Відео нагадує рекламний ролик ЮВТ.
          P.S. Це моя особиста думка.
          Щиро кажучі, на уявляю, аби Баптист або Сєня зважилися на такі рішучі кроки.
          Це не ті люди. Тупі розводи, типу Засралюкової спецапєраціі -- то максимальний їх рівень.

            630.08.12, 17:00Відповідь на 2 від Гість: lkjmn

            Закономірно. Тепер буде так - або ходи на ригіонівські мітинги, або здохни.Швидше всього....

              анонім

              730.08.12, 17:01Відповідь на 3 від Гість: lkjmn

              Проплачені мітинги це секрет Полішинеля. Не думаю що це справа рук ПР, хоча все може бути...... Але для ПР у буль-якому випадку це великий мінус. Відео нагадує рекламний ролик ЮВТ.
              P.S. Це моя особиста думка.
              Та чувак-же реально мертвий!
              Не хочу судити, але він своє знайшов -- з шахраями мати справу завжди ризиковано.

                830.08.12, 17:05

                доорганізовувався...

                  Гість: lkjmn

                  930.08.12, 17:05Відповідь на 6 від Francisk02

                  Закономірно. Тепер буде так - або ходи на ригіонівські мітинги, або здохни.Швидше всього....Покращення життя триває!

                    Гість: lkjmn

                    1030.08.12, 17:07Відповідь на 7 від анонім

                    Не хочу судити, але він своє знайшов -- з шахраями мати справу завжди ризиковано.100% Чекати від сатани добра - марна справа.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна