Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

«Свобода» оприлюднила інструкції штабу ПР для членів ОВК

Виборчий штаб Партії регіонів розробив інструкції для окружних виборчих комісій, де є чіткий поділ на «наших» і «не наших».

Про це 29 серпня на прес-конференції заявила голова ЛОО ВО «Свобода» Ірина Сех.

Сех оприлюднила «інструкції штабу ПР щодо роботи ОВК», які, за її словами, свідчать, що «ОВК створювалися цільово під фабрикацію і фальсифікацію виборів і узурпацію влади у виборчих комісіях».

«Інструкція має три аркуші, як діяти – коли головою є представник ПР, коли головою не є представник ПР, коли під час засіданні комісії відсутній кворум», – повідомила Сех.

«Штаб рекомендує під час проведення засідань ОВК «не нашим» членам ОВК сприяти відмовитися від прийняття присяги. Є серйозні пропозиції щодо призначення технічних працівників – персонально по прізвищах. Штаб ПР рекомендує давати пропозиції всіх «наших». Якщо голова ОВК не є представником правлячої партії, то ті люди, які пропонуються на технічних працівників мають бути «зарізані» під час процесу голосування. Також штаб пропонує збільшити кошторис на утримання технічних працівників на одну другу, ніж це пропонується кошторисом ЦВК. Щодо розподілу обов’язків членів ОВК – пропонується «нашим» членам ОВК – важливі завдання, «не нашим» – найбільш важку роботу», – повідомила голова ЛОО ВО «Свобода».

На думку Сех, «присутність у кожній із 225 ОВК одіозних, шовіністичних, проросійських організацій, які сповідують відверте українофобство та реваншизм – серед них «Русский блок», «Русское единство», «За Русь единую», «Союз анархистов Украины» є не випадковим, а свідчить про те, що режим дуже серйозно готувався до цих виборів».

Сех заявила, що у такій ситуації опозиція пропонує:

Щільний нагляд за діяльність ОВК, особливо, за представниками згаданих сил, фіксування найменших зловживань чи сумнівних рішень, негайне їх юридичне оскарження;

максимальне інформування світової громадськості, зокрема, ОБСЄ та подібних міжнародних структур про наміри та плани режиму;

інформаційно-організаційна робота з підготовки людей, виборців до захисту свого вибору після голосування.

Фото можна збільшити.Тисніть.

Джерело

 

24

Коментарі

Гість: Рус с kija

130.08.12, 12:59

    230.08.12, 13:14

      330.08.12, 13:17Відповідь на 2 від aleksandrinna

      Все ще тільки починається. Я давно кажу що ці вибори на вулиці треба буде проводити.

        430.08.12, 13:24Відповідь на 3 від uraha

        Все ще тільки починається. Я давно кажу що ці вибори на вулиці треба буде проводити.Дай Бог, что бы только кровь не пролилась...

          530.08.12, 13:30

          все зрозуміло, тільки цікаво звідки взяті ці данні?

            630.08.12, 13:43Відповідь на 5 від Fred Perry

            Ти маєш на увазі хто злив ПР? Попитайся своїх.

              730.08.12, 13:44Відповідь на 4 від aleksandrinna

              Не думаю що вони підуть без крові.Кров уже пролилася. Надюся обійдеться малою кров*ю.

                830.08.12, 13:47Відповідь на 7 від uraha

                Не думаю що вони підуть без крові.Кров уже пролилася. Надюся обійдеться малою кров*ю.Будем надеяться ..

                  Гість: lkjmn

                  930.08.12, 14:14

                  Мене це геть не дивує. Я, як народжений у сере-сере, напевне знаю, що коли прем'єр-міністр присягається, що вибори відбудуться без фальсифікацій, отже все буде навпаки - вибори будуть суцільною фальсифікацією.

                    1030.08.12, 14:21Відповідь на 6 від uraha

                    так вже й скажуть
                    напевно робота СБ...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна