хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Це і є принцип не поборення від ОО???

Об’єднана опозиція активно використовує проти партії "Удар" технології чорного піару

Українська правда

"По-перше, це є прикладом відвертого порушення принципу взаємного непоборення, якого мали б дотримуватися усі опозиційні сили. По-друге, це свідчить про те, що деякі представники об’єднаної опозиції не винесли уроків з подій недавнього минулого, коли застосування чорного піару проти своїх партнерів по демократичному табору призводило до самознищення і лише посилювало провладну партію", - наголошують в "Ударі".

В "Ударі" закликають колег по демократичному табору згадати про принцип не поборення та подумати про те, що в майбутній Верховній Раді депутати об’єднаної опозиції працюватимуть пліч-о-пліч з депутатами "Удару", якщо, звісно, "об’єднана опозиція не бачить інших партнерів по більшості, як це бувало раніше". (наприклад ПРіБЮТ)

"Очевидно, що вибори - це конкуренція й змагання, але ж не війна без правил на самознищення, коли під атаку потрапляють не ідеологічні опоненти, а партнери по демократичному табору", - говорять в прес-службі.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Від себе: Чому поруч з ПР не комуністи? Чому не "Рускій мір"??? Можна по-різному ставитися до Кличка... Але, для людей, які з дитинства знають Ар"єва--- маленьке, пейсатеньке, пухкеньке, вічно на всіх ображене пліткаренятко --- "піАнєҐ --- фсєм 拾мЄр", --- такий його вчинок абсолютно передбачуваний!

Невже представники ОО вважають, що тільки ТАКИМ ЧИНОМ можна здобути ПРИХИЛЬНІСТЬ чесних, порядних і справедливих Українців??? 

А якщо переглянути 218 округ (місто Київ), то із більшого ЛАЙНА мешканці цього округу ще не обирали!!! http://nbnews.com.ua/vybory-2012/okrug/218/

20

Коментарі

128.08.12, 21:18

"застосування чорного піару проти своїх партнерів по демократичному табору" І де там на фото партнери по демократичному табору ?

    228.08.12, 21:20

    Ар'єв виліз у політику із заднього проходу 5-го каналу, сам він ніщо, як до речі, більшість його однопартійців.

      328.08.12, 21:22

      Нічого дивного...Це їхні методи.Опозиції потрібно було єднатися в форматі:НУ-КУН-Блок Кличка-блок Гриценка-Собор-Свобода -інші,але без турчинюків-яйценюків.

        428.08.12, 21:32

        Головним нашим ВОРОГОМ є ПРмати !!! І проти ПРиматів УСІ українці повинні боротися всіма дозволеними і недозволеними методами, бо це ВОРОГИ України !!!

        П.С.: Вбий ПРимата - спаси Україну !!!

          528.08.12, 21:34

          Додам - не прощай!

            628.08.12, 21:34

            Ти знаєш що я особисто про це думаю, але я промовчу. До виборів. Потім я думаю що це стане актуальним.

              728.08.12, 21:37

              А що дивного? Порода така - шакали.

                828.08.12, 21:40

                Такі технології на жаль, не рідкість....Замість проголошувати свої пропозициї, поливають брудом інших....

                  928.08.12, 22:00

                  Це фішка бютанутих."Бий своїх,щоб чужі боялись"Саме тому Бют в дупі,а вона в тюрмі.

                    1028.08.12, 22:52Відповідь на 2 від Люстерко

                    ЕГЕЖ хитрий жидик А Жидівшина ще не таке у вересні й жовтні викине...гидко що свободівці з ними хасидами в змові й мирі а не з украінцями християнами Ющенком й КЛИЧКОМ Дай Боже кращого !" СЛАВА УКРАІНІ

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      11
                      попередня
                      наступна