хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Опозиціонер прогнозує, що ОО знову приведе в Раду "тушок"

Народний депутат від фракції «БЮТ-Батьківщина» Володимир Філенко сумнівається у тому, що фракція ВО «Батьківщини» у наступній Верховній Раді обійдеться без «тушок». Про це політик заявив в ефірі телеканалу ТВі.

«Люди, які потрапили у список, мають довіру лідерів і ефективно працюють у команді. Це нормально. Але є певні речі, які мене насторожують», - відзначив Філенко.

За його словами, він не упевнений у всіх нинішніх кандидатах від Об'єднаної опозиції.

«У мене є сумніви з цього приводу. Я не думаю, що люди з партійних офісів, яких сьогодні заводять до парламенту, зроблять щось краще, ніж робили ми. Зокрема, такі еталонні речі, як Майдан. Я страшенно буду сумувати, якщо серед них з'являться «тушки», - наголосив нардеп.

Волдночас Філенко зауважив, що існують дві версії, чому він не потрапив до виборчого списку опозиції: перша політик вже забагато був у парламенті й в опозиційних колах вирішили дати дорогу молодим, друга - опозиції потрібні фінансово заможні кандидати, які зможуть спонсорувати її діяльність.

«Хоча спочатку вимальовувалось, що я мав бути у прохідній частині списку й зосередитись на роботі у Харківській області. Я не тільки звідти родом, але й маю досвід проведення кількох успішних виборчих кампаній на Харківщині - зокрема, Арсена Авакова під час виборів мера Харкова», - уточнив парламентарій.

Нагадаємо, у квітні лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляла, що несе персональну відповідальність за кожного з опозиціонерів, які перейшли на бік правлячої коаліції.

Тимошенко висловила переконання, що сьогодні політики вже не мають права брати одноособову відповідальність за якість мажоритарних та партійних списків. «Ми можемо схибити і помилитися. Ми вже не раз підвели людей, які нам повірили. Хабарники, пристосуванці та «криси» - це, на жаль, наші «криси» (спеціально не перекладаю, бо саме - «криси», а не щури)», - зазначила вона.

Gazeta.ua

І де ж та відповідальність, що ВОНА несе?

17

Коментарі

120.08.12, 14:21

І де ж та відповідальність, що ВОНА несе?Яка відповідальність? Єдина їхня відповідальність це перед спонсорами: ось дорвемось до корита, то й вам щось перепаде...

    220.08.12, 14:26

    Дійсно дивує, що людей провірених часом і владою замінили на двоногі гаманці...Знову ОО веде тушканів до ВР...

      анонім

      320.08.12, 14:28

      З приводу майбутніх тушок поживемо -- побачимо. От тільки у ВАНОї тепер буде відмазка -- не ВАНА формувала списки. Знову суха із води вилізе! А з приводу відповідальності -- так хто ж з Багіні питати буде? ББ?

        420.08.12, 14:32

        хоч я тобі програму розкажу все буде добре, працюємо, втомлений

          520.08.12, 14:36

          головний пункт - це прийняти можливість відкликання депутатів, що не виправдали довіри виборців, от як запровадимо це, та ще деякі, приміром щоб не голосували чужими картками і т.п., тоді й просування в напрямку вирішення подібних питань піде

            620.08.12, 16:08

            Що сказав Філенко - зрозуміло.
            Що хотів сказати Rama 88?
            Про щурів? Так вірний переклад - пацюки. А криси там якраз доречно.
            А може згадати про Бенюка, який отримав орден з рук Януковича?
            Ось тому і будуть "Тушки".

              720.08.12, 16:22

              Знову наступають на ті самі граблі.

                820.08.12, 16:36Відповідь на 3 від анонім

                Зупинись, Досить!!!

                  920.08.12, 16:37Відповідь на 5 від _A-S_

                    анонім

                    1020.08.12, 16:49Відповідь на 8 від Юрий Смирнов

                    Зупинись, Досить!!!Не зрозумів???

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна