хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

ось і все

Литвин (нецензурні слова так і рвуться в його адресу) таки підписав закон про мови.
а всі пам"ятають що він критикував цей закон, всі бачили в новинах як тікали від журналістів депутати з його партії, які голосували за закон. до того ж відомо що Литвин йде на вибори по україномовній Житомирщині, а більшість депутатів з Народної партії йдуть по іншим україномовним регіонам.
за таких обставин, НП має продути вибори. але НП пройде в раду. всім же ясно чому..

14

Коментарі

131.07.12, 17:38

Всё... все настоящие украинцы обязаны сделать сеппуку...

    Гість: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

    231.07.12, 17:43

    Молодец Литвин ! Поступил справедливо ! Так должно быть в Украине ! 2 два языка укр и рус .

      331.07.12, 17:45

      Почему такой шум?
      Чиновник подписал закон, принятый большинством и все уписялись...

        431.07.12, 17:48

        напевне має багато гречки

          531.07.12, 17:54

          Виродок!!!!
          Хоча,хтось сумнівався,що він підпише??

            Гість: sergejl

            631.07.12, 17:56Відповідь на 1 від CKB

            не дочекаетесьіз-за якихось запроданцівнаша мова і не таке пережила ,тіштесь дурні пірровою перемогою

              731.07.12, 18:01Відповідь на 3 від RomahaN

              справа в тому що цей чиновник сам констатував, що закон прийнятий з численними порушеннями

                Гість: sergejl

                831.07.12, 18:01

                ще не все! в України має бути українське майбутне.Годі бути гостями у власній країні.

                  931.07.12, 18:01Відповідь на 5 від дТОЛЯізХорола

                  я сумнівалася (через те, що написано в замітці)

                    1031.07.12, 18:04Відповідь на 6 від Гість: sergejl

                    наша мова і не таке пережилаце так, але чи буде наразі якийсь народний підйом, якщо більшість, щоб не сталося в країні, "протестують на своїх кухнях", а хтось же виставляє "залізний" аргумент - "у мене маленька дитина, я не вийду на барикади, бо мушу на підгузники заробити"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна