хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

СЕНСАЦІЯ! Ялтинський заповідник підпалили западенці

Ну єстєссно, хто ж іще здатен на таку підлість?

  Підозрювані в підпалі Ялтинського гірничо-лісового природного заповідника знаходяться в міліції і вже дають свідчення.

Про це  повідомив директор заповідника Володимир Капітонов, який особисто затримав і передав правоохоронцям двох чоловіків.

«Підпалили аж під самим плато Ай-Петрі. Вони поки спускалися, як раз і зловив, передав до міліції. Вони дають свідчення. Один вже начебто зізнався», - повідомив Капітонов.

За його словами, один із затриманих - житель Львова. Інформація про особу другого чоловіка директору заповідника не відома.

«Вони абсолютно не туристи. Від них пахло якимсь засобом на зразок гасу або чимось таким. Були всі брудні, в сажі. Коли я їх затримав, вони явно були перелякані. Вони повинні понести кримінальну відповідальність, тому що збитки від пожежі будуть серйозні», - сказав Капітонов.

За матеріалами: Коментарі
21

Коментарі

анонім

131.07.12, 13:35

Зрозуміло, не донецьким же в Криму підпалювати!

    231.07.12, 13:40Відповідь на 1 від анонім

    до донбасу ближче

      331.07.12, 13:42

      Гмм. Якщо його дійсно підпалили - без різниці з Львова він чи з Севастополя. А якщо це діло рук директора - судити не лише за один підпал, а за два - національної ворожнечі. Бачу кремлізм не лікується, судячи з коментарів на сайті.

        431.07.12, 13:53

        ага, я теж читав у Ялтинських новинах про цю інформацію. Хоча, як на мене - не вкладається у голову зумисний підпал... - кому це потрібно взагалі???? підпалюють за умови дальнійшого будівництва майбутнього міні-замку якогось буржуя. Але місце загоряння знаходиться у важкодоступній місцевості, навколо заповідник - ніхто не джасть дозвіл навіть якщо згорить усе. Тай директор заповідника сам особисто спіймав підпалювачів????????? відколи це у нас директори гасають по тисячам гектарів лісу за злочинцями?

          531.07.12, 13:54

          От бандери

            631.07.12, 14:00Відповідь на 4 від zevs78

            маячня жертвам покращення

              731.07.12, 15:00

              Хай уважно перевірять весь заповідник.Вони,напевно,прорили підземний хід Львів- Ай-Петрі.То ж непрохані гості-підпалювачі невдовзі знову можуть з"явитися....

                831.07.12, 15:01

                Ну звичайно, у лвівян немає поряд лісу, вони поїхали до Криму

                  931.07.12, 15:07

                  Все цим прихфесіАНАЛАМ щось заважає - то львівяни Крим палять, то папєрєднікі погано впливають на врожай овочів...
                  А як на мене, то їм заважає зовсім інша річ...

                    1031.07.12, 15:12Відповідь на 8 від Каре

                    і гір немає

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна