хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Хресна хода,яку не побачили ЗМІ Й Кирило.

Багатотисячна хресна хода в центрі столиці України,з нагоди 1024річчя хрещення Києва і Русі осталася невисвітленою у ЗМІ, це говорить про продажність наших ЗМІ.


Зато подію,героїнею якої стала лише одна людина,показали всі канали. Я багато в чому не розділяю погляди руху Фемен,але після того,як одна з цих активісток голими грудьми кинулася захищати нашу православну церкву її суверенітет, я став поважати,цих відважних українок. Звернувшись до вовка в овечій шкурі на його рідній мові – “Ізиді вон”,про цю мову Кіріло казав,що в ній нема жодного лайливого слова,значить ніякої образи бути не може,але він чомусь образився і подався до гаранта конституції скаржитися на відважну українку в Крим. До речі,чому президент ігнорував це державно-релігійне свято? Це ж одна з найвизначніших подій в історії розвитку нашого народу,чому про це президенту ніхто не сказав?
І після цих незаперечних фактів нєГу дяєв всерівно скаже,що Української,православної,помісної церкви нема.
Доки ці пройдисвіти будуть дурити і розколювати наш народ?
Що це за влада,що не шанує свою історію,традиції,мову,не служить народу,а паразитує на його праці?
Будьмо добрими господарями,позбудьмося осоружного сміття – українофобську владу,викиньмо її на задвірки історії. Це остогидле,справжнім Українцям сміття,може потішити лише ксенофобську московію,бо воно їхнє,рідне.То хай беруть його собі і тішаться!

Хто здатний відважно захищати українські,національні інтереси від імперських зазіхань:


30%, 3 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

10%, 1 голос

60%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

Гість: Fore

129.07.12, 20:17

Сам народ... Ьорітеся - поборете!!!

    229.07.12, 20:24Відповідь на 1 від Гість: Fore

    Згідний. Так і буде.

      315.08.12, 21:41

      УГКЦ

        415.08.12, 21:47Відповідь на 3 від Francisk02

        Дай Боже сили усім,хто здатний захищати національні інтереси України.

          Гість: ТарасЧупринка

          523.09.12, 09:17

          Тільки українці.

            анонім

            611.03.13, 13:28

            Свобода

              712.03.13, 17:54Відповідь на 6 від анонім

              СвободаЦілком згідний.