хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Україною править неукраїнська еліта.

.

Прем"єр отримує вказівки.

"Ми були громадянами однієї країни, і було зовсім не просто усвідомити, що ти живеш зовсім в іншій країні", - сказав прем'єр.

Азаров підкреслив, що Росія залишається його Батьківщиною, повідомляє Українська правда.

При цьому він повідомив, що коли переїхав у Донецьк з Росії, не думав, що колись не буде Радянського Союзу. "Мені це й у голову не могло прийти", - сказав Азаров.

При цьому він вважає, що ніхто не ображається, "якщо говорити "на" або "в" Україні".

На питання, чи продовжує він вважати, що Україні знадобиться півсторіччя, аби стати стабільною європейською державою, Азаров відповів:

"А ви думаєте інакше? Звичайно, це тривалий процес. Я знаю історію, процес подолання відсталості, не технічної, котру можна швидко перебороти, але процес трансформації мислення, традицій, звичаїв, законодавчої бази й багато іншого, із чого складається європейське суспільство. Це процес дуже тривалий і реактивний".

На думку Азарова, "суспільство пручається перетворенням і хоче залишитися таким, як зараз, як звикло, а поміняти щось дуже складно, і реформи в Україні йдуть із величезним опором", передає УНІАН.

Між тим, згідно з останнім переписом населення у 2001 році кількість росіян в Україні складала лише 8 мільйонів 300 тисяч осіб, що становить 17,3% усього населення

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Геть московських ставлеників!

УКРАЇНІ,УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ!

34

Коментарі

15.07.12, 12:21

Боже, услышь мои молитвы,отстрани этого человека от власти.

    25.07.12, 12:31

    Нехай твоя батьківщина Росія, але чого тоді ти в українські прем'єри пхаєшся?

      35.07.12, 12:42

      В заголовке должно быть : антиукраинская псевдо-элита.
      А ведь даже в России мало кто верил в возможность антиоранжевого реванша.
      Призрак оранжевых палаток до сих пор пугает единороссов.

        Гість: lkjmn

        45.07.12, 12:46

        геть московських ставлеників!

        україні - українську владу!

          55.07.12, 12:46

          Все хочу зрозуміти з якою метою доля посилає Україні та українцям цих покручів.
          Мабуть ми маємо ставати сильнішими.

            65.07.12, 13:12Відповідь на 1 від aleksandrinna

            В Совецком Союзє все було по-іншому : і влада, і люди, і відносини між людей. Багато хто із обдурених зараз згадують з жалем ті часи - так, не випускали за бугор , але люд був добріший бо не будо такого явного розділу в статках Азаров не самостійна людина, він попав в СИСТЕМУ і з неї вибратись не має змоги, бо вихід тільки один..."Отстранить от власти" треба не цього геолога, він мало що сам вирішує Є козачки тіпа тигипка і королєвської , які висовують ідіотські ідеї,,що мало прийнятні до вжиття. Я азарова не "люблю", мені він ніякий, це "говорящая голова" така ж як чечетов \ тільки той ще й бридкий", а батьківщина його в Росії і він це має право і повинен казати. Інша справа- якщо ти не патріот Украєни, маєш тут статки- то не повинен бути її ворогом , а прцювати сумлінно

              75.07.12, 13:20

              Геть кровосісю !!!!!!!!

                Гість: Анна Герман

                85.07.12, 14:08Відповідь на 4 від Гість: lkjmn

                А Виктор Фёдорович разве не элита ?...
                Даже на традиционной национальной Сорочинской ярмарке Виктор Фёдорович выделялся среди всех. Не представляю как украинцы могли не пропустить своего земляка в Его родной Украинский Дом. В конце концов Он же не может везде возить за собой по 50 автобусов "Беркута" чтоб везде проникать

                  Гість: lkjmn

                  95.07.12, 14:26Відповідь на 8 від Гість: Анна Герман

                  А Виктор Фёдорович разве не элита ?...Звісно, що НІ! Та я Вам за такі слова маю плюнути в очі! Він же - А В Т А Р І Т Є Т ! Пояла?

                  Он же не может везде возить за собой по 50 автобусов "Беркута" чтоб везде проникатьНафга? Достатньо загону автоматників...

                    105.07.12, 14:42Відповідь на 5 від Perovdupu

                    все хочу зрозуміти з якою метою доля посилає україні та українцям цих покручів.
                    мабуть ми маємо ставати сильніші
                    мета одна сотні років у москви ...бо кгбня і всяка інша бридота кацапіі не хоче нас випускати з свого болота як пиявки та інша пуцінагидотата вже від бога йдуть все більш боі за нашу упа й украіни перемогу http://blog.i.ua/user/4400999/ дні як ніч ідуть сурові, - чуймо в собі божу кров+краще вмерти ніж у неволі у кацапів гнити знов!

                    ми ж не зрадники лукаві ми вкраїнці – не “хахли”

                    ми за бога й україну у священний бій пішли

                    вірим ми? що воскресіння христа близький уже час

                    хай скоріше на спасіня з сонця бог прийде до нас! щасливо http://www.youtube.com/watch?v=5rjxue-xkw0 за упа разом будьмо проти зла )))) щасливо ! слава украіні

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна