хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Це є єдина мета мого життя

Цікаво тепер спів ставити, що ми мали, та що отримали, по моєму Ностердамус "вихідний" в своїх пророцтвах.І тепер хай мені хтось скаже, що людина яка так може прогнозувати майбутнє, недостойна посади президента.

21

Коментарі

Гість: lyo Dnepr

122.01.12, 15:10

Не достойны украинцы такого лидера, не достойны быть свободными, патамушо быдло завистливое и трусливое

    222.01.12, 15:14Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

      322.01.12, 15:18

      так не все так считают, Юля им не нравится, аналы не нравятся, даже боюсь спросить, кто им нравится

        422.01.12, 15:30Відповідь на 1 від Гість: lyo Dnepr

        Не достойны украинцы такого лидера, не достойны быть свободными, патамушо быдло завистливое и трусливоеЯ думаю ты не прав, мы достойны, но не все готовы. Я думаю у большинства нету рецепторов в голове, а есть чувство задницы, когда прочувствуют, начнут раздуплятся.

          522.01.12, 15:35Відповідь на 3 від Hudson Hawk

          так не все так считают, Юля им не нравится, аналы не нравятся, даже боюсь спросить, кто им нравитсяЭто "протывсихи", они ищут своего лидера, не зря в эту технологию вкинули столько денег, прочувствовать свою не правоту, смогут только через несколько оборотов, нашей истории.Это типа, есть сомневающиеся, им говорят: идите погуляйте, пока мы будем делать свои темные делишки.

            622.01.12, 15:46Відповідь на 5 від Нормальний

            точно, аналы распространяли - "они все одинаковые"
            пока делаются тёмные делишки, остальные ищут свой идеал.

              Гість: lyo Dnepr

              722.01.12, 16:21Відповідь на 4 від Нормальний

              Достойны очень немногие

                Гість: Taurus_ ua

                822.01.12, 16:56

                Блииииинннн Слепоглухонемые

                  922.01.12, 17:02

                  Я об этом еще тогда говорила!

                    анонім

                    1022.01.12, 17:49

                    І як після цього, як боягуз не з"явився навіть на теледибати , за нього голосували??? А на рахунок противсіхів, то вина у першу чергу самого Юща... І якщо хтось і має сидіти у тюрмі за протидержавні дії , то це Ющ і його перший прим"єр яник ...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна