хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Канал TVI покаже фільм про Ю.Тимошенко



    Дивіться! Сьогодні, 27 листопада в 21.30 на каналі TVI   фільм-присвята до Дня народження лідера опозиції Юлії Тимошенко

    «Коли все життя боротьба» - так називається фільм, створений до Дня народження лідера опозиції Юлії Тимошенко. Дивиться в 21.30 на каналі ТВІ.

    Жінка-Політик у світовій історії - явище не буденне. Тих, яким вдалося підкорити собі політичний олімп, взагалі одиниці. А жінок, що завоювали народну любов, таких… вона одна, Юлія Тимошенко. Тому що завжди йшла не на змову із системою, а проти неї. 

   Таких, як відомо, система знищує. Їй дісталися й моральні, і фізичні страждання. Однак, вона ніколи не ховалася та не тікала від погроз, від переслідувань авторитарного режиму Леоніда Кучми, від того, що їй доводиться винести в результаті дій зрадника інтересів України Віктора Ющенко. 

   І зараз, у часи правління бандитської влади Віктора Януковича, із країни вона не виїхала, тому що не змогла й ніколи не зможе зрадити народну любов.

Невже вона не вміє домовлятися із владою й День народження в Лук'янівській в'язниці був визначений долею як неминучість? Уміє, але не робить цього. Чому?

Про це й про багатьох інших фактах з життя лідера опозиції Юлії Тимошенко 27 листопада в 21.30 на каналі Тві у фільмі «Коли все життя боротьба».


 "Вечерние Вести" 
20

Коментарі

Гість: Лютый Гриня

127.11.11, 20:07

Дякую, перегляну обов'язково.

    227.11.11, 20:10

    Дякую, неодмінно дивитимусь.

      327.11.11, 21:03

      Дякую! Будемо дивитися.

        анонім

        427.11.11, 21:38

        цікаво переглянути буде,я так розумію вже у ефірі:?

          527.11.11, 21:40

          А у меня этот канал не показывает

            627.11.11, 21:40Відповідь на 4 від анонім

            цікаво переглянути буде,я так розумію вже у ефірі:?Так, вже йде. Натисніть посилання в замітці.

              727.11.11, 21:41Відповідь на 5 від rutzit

              По комп'ютеру подивіться. В тексті є посилання. На самому початку.

                827.11.11, 21:42Відповідь на 7 від бандерівець

                У меня и тырнет лимитированный

                  927.11.11, 21:43Відповідь на 8 від rutzit

                  У меня и тырнет лимитированныйНу тут я вже нічим не допоможу.

                    анонім

                    1027.11.11, 21:47Відповідь на 6 від бандерівець

                    цікаво переглянути буде,я так розумію вже у ефірі:?Так, вже йде. Натисніть посилання в замітці.дякую,але ящика вмикнув.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна